Dostosuj wydruk

Zderzenie z szynobusem. Trzy osoby w szpitalu

Zderzenie z szynobusem. Trzy osoby w szpitalu

W niedzielę 23 września doszło do wypadku na przejeździe kolejowym między Gościeszynem i Adamowem (powiat wolsztyński). W zdarzeniu brali udział mieszkańcy powiatu gostyńskiego – w tym 7-letnie dziecko.

 

Ze wstępnych ustaleń policji wolsztyńskiej wynika, że około godziny 17.30 kierujący seatem ibizą (26 l.) wjeżdżając na przejazd kolejowy, nie zachował szczególnej ostrożności podczas jazdy i doprowadził do zderzenia z przejeżdżającym szynobusem.

Na miejscu pojawili się wolsztyńscy policjanci z Wydziału Prewencji oraz funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego i Wydziału Kryminalnego. Obsłudze i pasażerom szynobusu nic się nie stało. Inaczej sprawa ma się z kierującym i dwoma pasażerami seata.

Mieszkańca powiatu gostyńskiego z 26-letnią kobietą i 7-letnim dzieckiem przewieziono do szpitala. Okazało się, że doznali oni obrażeń wielonarządowych, m.in. złamań i krwotoków. Ustalono też, że maszynista szynobusu był trzeźwy a od kierowcy samochodu pobrano krew do badań na zawartość alkoholu w organizmie.

Policjanci z Wolsztyna wyjaśniają przyczynę i okoliczności zdarzenia.

 

/źródło: KPP w Wolsztynie

CzytajPolicjanci szybko doszli kim jest złodziej

autor: Tomasz Teodorczyk

Źródło:

Dodano: 2018.09.25

gostynska.pl Copyright © 2007 - 2020 Południowa Oficyna Wydawnicza
redakcja: ul. Kolejowa 15, 63-800 Gostyń., 65 572 74 00