Dostosuj wydruk

Chciał "przelecieć" na czerwonym. Kobieta jest w szpitalu

Chciał

Dwa samochody osobowe zderzyły się na skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną, na obwodnicy Krobi.
Kierująca volkswagenem została przewieziona do gostyńskiego szpitala. Na miejscu pracowały służby: strażacy z JRG w Gostyniu, zastępy OSP z Krobi, ratownicy medyczni. Policja ustala szczegóły kolizji.

Więcej informacji wkrótce.

[AKTUALIZACJA godz. 20.00]

Do zdarzenia drogowego doszło dziś, ok. godz. 18.45 na skrzyżowaniu, na krobskiej obwodnicy, biegnącej w ciagu drogi wojewódzkiej 434.

Kierująca volkswagenem jechała z Krobi w kierunku Gostynia. Auto było na drodze głównej. Z kolei kierowca forda wjeżdżał na obwodnicę od strony Chumiętek. Jak stwierdził pracujący na miejscu sierżant Kamil Łagódka z Poserunku Policji w Krobi, kierowca forda nie dostosował się do sygnalizacji świetlnej i uderzył w prawidłowo jadącego volkswagena. Siła uderzenia zniosła auto na chodnik.

Na miejsce  wezwano straż pożarną: zastępy JRG z Komendy Powiatowej Państwowej Strazy Pożarnej z Gostynia oraz zastęp OSP z Krobi. Strażacy odłączyli zasilanie akumulatorów samochodowych i zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Nie było wycieków paliwa i innych płynów. Uczestnicy zdarzenia byli przytomni.
Kierująca volkswagenem uskarżała się na ból nogi, więc ratownicy medyczni uznali, że powinna zostać przewieziona do szpitala na dalsze badania.

Kierowcy „osobówek” to mieszkańcy powiatu gostyńskiego. Oboje byli trzeźwi.

O tym, jak policjanci złapali dilerów narkotykowych - KLIK
 

autor: Agata Fajczyk

Źródło:

Dodano: 2019.03.15

gostynska.pl Copyright © 2007 - 2020 Południowa Oficyna Wydawnicza
redakcja: ul. Kolejowa 15, 63-800 Gostyń., 65 572 74 00