Imponująca seria Wisły

Autor: | Zdjęcie: Dawid Bela

Imponująca seria Wisły - Zdjęcie główne

Sokół Chwałkowo przegrał z Sarnowianką 1 : 5 | foto Dawid Bela

Sport Piast Belęcin był bliski przerwania serii Wisły Borek Wielkopolski. Gospodarze prowadzili od pierwszej minuty. Wygraną stracili w 88. minucie. Do remisu doprowadził Kacper Kędziora.

Wisła Borek Wielkopolski po raz ostatni przegrała 24. października z MTS-em Pawłowice. Od tego spotkania zespół Tomasza Gawrońskiego wygrane przeplata remisami. W niedzielę Piast Belęcin był bliski przerwania serii Wisły. Do 88. minuty Piast prowadził 1 : 0. Dwie minuty przed końcem regulaminowego czasu gry do remisu doprowadził Kacper Kędziora. Asystę zaliczył Krzysztof Konieczny. Niedzielne spotkanie zespoły kończyły zdekompletowane. W 47. minucie w ekipie gospodarzy czerwoną kartkę zobaczył Mateusz Dziubałka. W 78. minucie przedwcześnie mecz zakończył kolejny gracz Piasta Piotr Słomiński (dwie żółte kartki). W doliczonym czasie gry czerwoną kartką ukarany został też Patryk Juskowiak z Wisły Borek Wielkopolski.
    W kratkę ostatnio spisuje się Sokół Chwałkowo. Przed tygodniem drużyna prowadzona przez Sławomira Gintowta wywalczyła trzy punkty w Klęcę. Nie udał się natomiast drużynie z Chwałkowa wyjazdowy pojedynek z Sarnowianką Sarnowa. Gospodarze wygrali aż 5 : 1.

W 27. kolejce piątej grupy klasy okręgowej pauzowali Zjednoczeni Pudliszki.

Sarnowianka Sarnowa – Sokół Chwałkowo 5 : 1 (3 : 0)
1 : 0 – (21’)
2 : 0 – samobójcza (36’)
3 : 0 – (40’)
4 : 0 – (56’)
4 : 1 – Mateusz Chudy (79’)
5 : 1 – (89’)
Sokół: Gubański – Henzel, Mikołajczak, Rejek, M. Kmiecik (46’ Maleszka), Łuczak (70’ K. Kędziora), A. Naskręt, Kłakulak (70’ Sz. Kędziora), Moryson (70’ K. Kmiecik), Chudy, Bartkowiak (60’ Jędryczka)

Piast Belęcin – Wisła Borek Wlkp. 1 : 1 (1 : 0)