Krobianka przegrywa po szalonym meczu

Opublikowano: Aktualizacja:

Sport Prawdziwą huśtawkę nastrojów zafundowali dzisiaj kibicom piłkarze Pinsel-Peter Krobianki Krobia. Po 9. minutach drużyna Dariusza Wiśniewicza prowadziła 2 : 0, by na początku drugiej odsłony przegrywać 2 : 4. Gospodarze odrobili straty, jednak ostatnie słowo należało do Tarnovii Tarnowo Podgórne.

Myśląc o utrzymaniu w czwartej lidze Pinsel-Peter Krobianka musiała pojedynek z Tarnovią Tarnowo Podgórne wygrać. Gospodarze dobrze weszli w to spotkanie. Po 9. minutach zespół Dariusza Wiśniewicza prowadził 2 : 0. Gole zdobyli Jakub Chwaliszewski i Łukasz Glapiak. Ostatnie dwadzieścia minut pierwszej połowy było fatalne w wykonaniu gospodarzy. Błędy w defensywie spowodowały, że goście schodzili na przerwę z jednobramkową przewagą. Gdy w 50. minucie swoją trzecią bramkę, a czwartą dla Tarnovii zdobył Mohamed Tayachi Krobianka była w bardzo trudnej sytuacji. Zawodnicy Dariusza Wiśniewicza już wiele razy pokazali w rundzie wiosennej, że potrafią odwrócić losy spotkania. Impuls gospodarzom dał Mateusz Górkowski, który po zaledwie kilku minutach na boisku miał na koncie dwa gole. Niestety pomocnik Krobianki po zdobyciu drugiego gola musiał zejść z boiska. Pięć minut przed końcem regulaminowego czasu nastąpił kolejny zwrot w tym spotkaniu. Mohamed Tayachi pokonał Tomasza Dembskiego i zapewnił gościom trzy punkty.

- Mając 2 : 0 kontrolowaliśmy ten mecz. Przyszło rozluźnienie. Straciliśmy trzy bardzo głupie bramki po ewidentnych, prostych błędach. W drugiej połowie odrobiliśmy straty. Walczyliśmy do końca. Zaangażowania nie brakowało chłopakom. Szkoda, że przy 4 : 4 nie wykorzystaliśmy dwóch dobrych dograń. Gdybyśmy w tych sytuacjach zdobyli bramkę, to trzy punkty byłyby nasze – powiedział po meczu trener Pinsel-Peter Krobianki Krobia Dariusz Wiśniewicz.

Pinsel-Peter Krobianka Krobia – Tarnovia Tarnowo Podgórne 4 : 5 (2 : 3)
1 : 0 - Jakub Chwaliszewski (4’)
2 : 0 - Łukasz Glapiak (9’)
2 : 1 - Mohamed Tayachi (25’)
2 : 2 - Mohamed Tayachi (32’)
2 : 3 - Paweł Kowal (33’)
2 : 4 - Mohamed Tayachi (50’)
3 : 4 – Mateusz Górkowski (66’)