Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK
R E K L A M A

1% podatku - zgłoś się do nas!

› Społeczeństwo ponad rok temu    11.01.2017
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Fotolia.com

W najbliższych tygodniach będziemy regularnie przedstawiać naszym Czytelnikom listę osób z terenu naszego powiatu, które potrzebują pomocy. Tą pomocą jest przekazanie 1% podatku. Po raz kolejny ruszamy z akcją, gromadząc dane osób chorych, niepełnosprawnych i w ich imieniu prosimy o przekazanie tej małej kwoty.

R E K L A M A

Jeżeli państwa dziecko lub członek rodziny byli już na naszej liście – niebawem się odezwiemy, aby potwierdzić chęć otrzymania pomocy. Nie dotrzemy jednak do wszystkich osób, gdyż często telefony milczą. Zachęcamy więc do kontaktu. Jeżeli natomiast chcecie, abyśmy kogoś dopisali – czekamy na informacje. Krótki opis choroby wraz z imieniem, nazwiskiem, rokiem urodzenia, miejscowością oraz zdjęciem należy wysłać drogą elektroniczną na adres a.twardowska@zycie-gostynia.pl, odwiedzić naszą redakcję lub skontaktować się telefonicznie pod nr tel. 65 572 74 00.

Więcej w bieżącym wydaniu Życia Gostynia.

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A