Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fines
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Awaria wodociągów. Droga Wrocław - Poznań zablokowana

› Aktualności 4 miesiące temu    7.08.2019
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. portal rawicz24

Uwaga kierowcy z Gostynia, podróżujący z południa Polski przez Rawicz. Jak informuje rawicki Zakład Wodociągów i Kanalizacji, doszło w mieście do awarii na sieci wodociągowej przy ul. Wały Powstańców Wielkopolskich.

Nieprzejezdna jest popularna dla gostyniaków trasa z południa Polski, przez samo centrum Rawicza. Mieszkańcy naszego miasta i okolic, albo podróżujący z Wrocławia w kierunku Poznania wybierają centrum Rawicza na przejazd, ponieważ podróż tą trasą trwa krócej niż obwodnicą.

Teraz warto omijać centrum miasta!

Pracownicy rawickich „wodociągów” pracują nad awarią od paru godzin. Jak przekazuje prezes ZWiK, początkowo trwało ustalanie przyczyn usterki. Mieszkańcy ulic: Sarnowskiej, Kamińskiego oraz Osiedla XXX-lecia w Rawiczu muszą liczyć się z przerwami w dostawie wody, obniżonym ciśnieniem w kranach lub zmienionym kolorem cieczy. Jak czytamy w komunikacie spółki, utrudnienia mogą potrwać do godz. 15.00. Później ZWiK zamierza szosę odblokować.

W związku z pracami na ul. Wały Powstańców Wielkopolskich, wystąpiły zmiany w organizacji ruchu drogowego. Kierowcy muszą dostosować się do ustawionego oznakowania. Nieprzejezdny jest odcinek pomiędzy dawnym Tesco a Rondem Solidarności (kierunek Poznań/Ostrów Wielkopolski/Gostyń). Ruch na południe odbywa się bez zakłóceń.

O porannym wypadku na trasie Pogorzela- Borzęciczki - CZYTAJ TUTAJ

[AKTUALIZACJA godz. 18.55]\[AKTUALIZACJA, godz. 19.00]
 

Przed godz. 15.00 ZWiK w Rawiczu podał informację, że utrudnienia potrwają do godz. 18.00.
Pracownicy  zakończyli usuwanie awarii około godz. 18.30. Przywrócono ruch w obu kierunkach.

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!