Bronił jak w transie

Bronił jak w transie - Zdjęcie główne

Korona Piaski odniosła trzecie zwycięstwo w sezonie. Przed własną publicznością drużyna Piotr Łuczaka pokonała ostatni w tabeli PKS Racot 2 : 1.

Gospodarze prowadzili po pierwszej połowie 1 : 0. Bezpośrednim strzałem w rzutu wolnego gola zdobył Łukasz Fabich. W drugiej połowie prowadzenie miejscowej drużyny podwyższył Dominik Mucha. PKS zdobył kontaktowego gola w 77. minucie. W zdobyciu punktów w tym spotkaniu przyjezdnym przeszkodził bramkarz Korony Piaski, Jakub Naskrent, który w 80. minucie obronił rzut karny. - Bramka gospodarzy była dzisiaj zaczarowana. Golkiper Korony bronił praktycznie wszystko, nawet rzut karny na 2 : 2. Rozgrzaliśmy bramkarza gospodarzy w pierwszej połowie i później bronił jak w transie - powiedział o golkiperze Korony Piaski trener PKS-u Racot Dawid Dominiczak.

Korona Piaski – PKS Racot 2 : 1 (1 : 0)
1 : 0 – Łukasz Fabich (45’)
2 : 0 – Dominik Mucha (70’)
2 : 1 – Tomasz Bajsztok (77’)
Korona: J. Naskrent – Skorupski, Gendek, Frąckowiak, A. Danielczak, H. Szymczak, T. Szymczak, Bonawenturczyk (90’ Gendera), Siwek (54’ Norkiewicz), D. Mucha (90’ Talaga), Fabich (75’ Wasielewski)