Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - najhipoteczny UL 21-27 lutego
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Byk przygniótł mężczyznę do ogrodzenia. 68-latek zmarł na miejscu

› Aktualności 6 miesięcy temu    24.08.2019
Bogdan Bujak
komentarzy 4 ocen 2 / 100%
A A A
Piaski. Mieszkaniec Strzelec Małych został przygnieciony do ogrodzenia przez byka. Koniecznie trzeba było wezwać LPRPiaski. Mieszkaniec Strzelec Małych został przygnieciony do ogrodzenia przez byka. Koniecznie trzeba było wezwać LPR fot. arch. gostynska.pl

Do tragicznego zdarzenia doszło wczoraj na terenie jednego z gospodarstw w Strzelcach Małych, w gminie Piaski. Podczas przeprowadzanych prac 68-letniego mieszkańca wioski staranowało zwierzę gospodarskie. 

Do rannego meżczyzny wezwano zespół ratownictwa medycznego. Sytuacja była na tyle poważna, że zadysponowano także Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Niestety poszkodowany poniósł śmierć na miejscu.

Sprawę bada policja i prokuratura.

Więcej informacji w kolejnych newsach.

Aktualizacja, godz. 10.20.

Z ustaleń policji wynika, że mieszkaniec Strzelec Małych został przygnieciony do ogrodzenia przez byka. 

- Mężczyzna przeganiał bydło i doszło do nieszczęśliwego wypadku. To zdarzenie zauważyła najbliższa rodzina rodzina, która zawiadomiła służby ratunkowe - mówi aspirant sztabowy Monika Curyk, zastępca rzecznika prasowego Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu. 

Czytaj również: awantura o imię

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (10)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Pat
6 miesięcy temu ocena: 100%  10
Powiem tak. Mamy podobny problem na swoim gospodarstwie. My z mezem po 40 lat. Teście po 70. Mimo prosb i gróźb wszędzie chcą byc. Mimo ze praca zajmuje im 4 razy wiecej czasu niz nam. Czasem się wkurzamy ze spowalniaja tylko. Juz raz mielismy podobny wypadek w gospodarstwie. Na szczęście nikt nie zginal,ale bylo blisko. Z drugiej strony nie ma sie co dziwic jesli ktos cale życie nauczony ciężkiej pracy to na starość na pewno o niej nie zapomni. Rodzinie Pana ktory zginak serdeczne wyrazy wspolczucia.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kasia
6 miesięcy temu ocena: 100%  9
Współczucia dla rodziny oni są w porządku ciężko pracował i tragicznie zginął. Szkoda Pan Janek to bardzo dobry człowiek żal Go :-(
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ASiOR
6 miesięcy temu ocena: 67%  8
Szkoda człowieka. Z bykami nie ma żartów też miałem to strach było łapać.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ do jo
6 miesięcy temu ocena: 100%  7
jo, Jeśli nie masz nic mądrego do powiedzenia to siedź cicho i nie popisuj się swoją głupotą. Człowiek zginął przy ciężkiej pracy. Uczciwie pracował żeby mieć za co żyć i żeby tacy jak ty mieli co jeść. A ty drwisz. Przypomni sobie, że jeszcze nie tak dawno obowiązywał wiek emerytalny 70 lat. Żenada i buractwo. Wyrazy współczucia dla rodziny.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jo
6 miesięcy temu ocena: 6%  6
68 lat to raczej poziomiem na fotelu siedzieć a nie bydło przeganiać.., ludzie nie mają wyobraźni albo trza ino jeszcze hektarow nabrać a potem ni ma kumu robić
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Aaa
6 miesięcy temu 5
Jesteś strasznie pustym ignorantem
~ Mieszkaniec
6 miesięcy temu ocena: 100%  4
Do Jo. Jak pusta jest twoja głowa, że aż u mnie słuchać. Nie pisz swoich mądrości już więcej, niedojdo życiowa. Współczucie dla rodziny
~ M.
6 miesięcy temu ocena: 100%  3
Jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to lepiej nic nie pisz. Człowiek uczciwie pracował całe życie, tragicznie zginął A Ty takie bzdury piszesz człowieku. Gdyby nie tacy ludzie jak ten człowiek nie miałbyś co jeść więc siedź cicho. Zero uczuć.
~ Andrzej, Dalabuszki, powiat gostyń
6 miesięcy temu ocena: 100%  2
Ty to pewnie jeden z tych co tłucze filtry na taśmie i marzy, byleby dojechać do emerytury a później to tylko oglądać telewizję cały dzień i popijać jakimś harnasiem czy innym szczochem. Wyobraź sobie, że zdrowi na ciele i umyśle ludzie są aktywni w taki czy inny sposób przez całe swoje życie, dopóki mogą chodzić. Jedni całe życie pracują, bo to dla nich pasja, przyjemność czy powołanie, inni na emeryturze w końcu zwiedzają świat a tacy jak Ty siedzą w komunalnym bloku na Górnej i jęczą nad puszką ww. napoju.
~ Nick
6 miesięcy temu ocena: 96%  1
Widać, że nie jesteś z gospodarstwa i nie wiesz, że ludzie pracują tam nawet do późnej starości. Wyrazy współczucia dla rodziny