Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Plebiscyt Sportowy Życia
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Był czas na wspomnienia i miłosne wyznania

› Kultura i Rozrywka ponad rok temu    15.02.2019
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Podczas walentynkowej zabawy w DD Senior+, gostyńscy seniorzy wspominali czasy balów i zabaw z lat młodzieńczych i miło gawędzili z rówieśnikami.Podczas walentynkowej zabawy w DD Senior+, gostyńscy seniorzy wspominali czasy balów i zabaw z lat młodzieńczych i miło gawędzili z rówieśnikami. fot. Dzienny Dom Senior +

To był dla gostyńskich seniorów bardzo wyczekiwany dzień - pełen wspomnień zabaw z lat młodzieńczych. Przygotowywali się dokładnie. Wcześniej były dekoracje sali, układanie menu i ...manicure.

14 lutego, w Dziennym Domu Senior+ odbyła się zabawa walentynkowa, w której uczestniczyło około 100 osób.

- Seniorzy niezwykle miło spędzili popołudnie. Na zabawie karnawałowo-walentynkowej zorganizowanej w Dziennym Domu Senior+ w Gostyniu bawili się członkowie klubu Złota Jesień, seniorzy ze Stowarzyszenia „Ja też pomagam” oraz gospodarze imprezy, czyli uczestnicy DDS+ - powiedziała Agnieszka Wojtkowiak, kierownik Domu Dziennego Senior + w Gostyniu.

W sali panował karnawałowy klimat, który stworzyły odpowiednie dekoracje. - Były barwne ozdoby, do tego doszły mieniące się elementy garderoby, a wodzirej Sylwester Jerzyk zaserwował skoczną muzykę - dodała Agnieszka Wojtkowiak.

Kto od 1 kwietnia będzie nowym kierownikiem ośrodka pomocy społecznej w Gostyniu? - TUTAJ

Prowadzące imprezę zadbały o konkursowe emocje przy tańcu na gazecie i balonem czy zabawie z krzesłami. Upominki dla zwycięzców ufundowała gostyńska mleczarnia. Przygotowano też pocztę walentynkową. - Dzięki niej uczestnicy przekazali sobie mnóstwo ciepłych, miłych słów, a nawet wyznań miłosnych - zauważyła Agnieszka Wojtkowiak.

Uczestniczący w zabawie seniorzy stwierdzili, że duże wrażenie na nich zrobił występ damskiego zespołu tanecznego Venus z Ponieca. Tańce pań zostały nagrodzone długimi i gromkimi brawami. Reprezentanci chóru "Melodia" działającego przy Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Gostyniu, w krótkim występie muzycznym, przypomnieli stare, ale wciąż niezapomniane utwory. Seniorzy ocenili wieczór na udany. Wspominali czasy balów i zabaw z lat młodzieńczych i miło gawędzili z rówieśnikami.

Co zamontowano przed wejściem do szkoły w Kunowie? - KLIK

Zdjecia: DD Senior+ w Gostyniu

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!