R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Była szansa na punkty

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 9 dni temu    8.09.2019
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
Płomień Przyprostynia - Korona Piaski 2 : 0Płomień Przyprostynia - Korona Piaski 2 : 0 fot. J. Frąckowiak

Płomień Przyprostynia pokonał Koronę Piaski 2 : 0. Goście mają czego żałować, bo w niedzielnym pojedynku była szansa na punkty.
    W piątej serii spotkań Korona Piaski pojechała do Przyprostyni na mecz z podrażnionym ostatnią porażką z Agro-Tom Lwem Pogorzela Płomieniem. Faworytem niedzielnego spotkania byli gospodarze i to oni zainkasowali trzy punkty, jednak wygrana nie przyszła im łatwo. Do przerwy utrzymywał się bezbramkowy remis. W drugiej części spotkania goście mieli sytuacje, po których mogli wyjść na prowadzenie. Tomasz Malicki dwa razy stanął oko w oko z bramkarzem gospodarzy i przegrał te pojedynki. Niewykorzystane sytuacje zemściły się na gościach. W 74. minucie gospodarze objęli prowadzenie. W 90. minucie w polu karnym przeciwnika sfaulował Przemysław Frąckowiak i gospodarze z rzutu karnego zdobyli drugiego gola. – Wiedzieliśmy gdzie jedziemy, ale naszym celem były trzy punkty. Uważam, że były w naszym zasięgu. W pierwszej połowie zagraliśmy bardzo dobrze w defensywie. W drugiej części spotkania Tomek Malicki miał dwie sytuacje sam na sam. Niestety nie wykorzystał ich. Sytuacja w tabeli robi się coraz trudniejsza. Za tydzień przyjeżdża do nas Patria Buk i ten pojedynek musimy wygrać, bo w kolejce czekają mocne zespoły – powiedział trener Korony Piaski Grzegorz Posikata.

Beniaminek na fali. Trzecia wygrana Agro-Tom Lwa Pogorzela.

Płomień Przyprostynia – Korona Piaski 2 : 0 (0 : 0)
1 : 0 – (73’)
2 : 0 – z rzutu karnego (90’)
Korona: Michałowicz – Wyrzykiewicz, Cubal, Frąckowiak, Wojtyczka, Fabich, Zaborowski (82’ Kubiak) , H. Szymczak (73’ Berchert), T. Szymczak, Pijanowski, Malicki