Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fines
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Chcieliby zatrzymać ten czas z MEZO

› Kultura i Rozrywka ponad rok temu    1.05.2018
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 6 / 100%
A A A
Wraz z Mezo podczas koncertu zaśpiewał chór TRIO, działający przy MGOK w BorkuWraz z Mezo podczas koncertu zaśpiewał chór TRIO, działający przy MGOK w Borku fot. A. Fajczyk

Energicznie, pozytywnie, motywacyjnie, radośnie i sportowo - tak w kilku słowach można scharakteryzować występ Jacka MEZO Mejera, który zaśpiewał dziś w Borku. Fani i słuchacze też dopisali. I widać było podczas koncertu, że chcieliby na długo zatrzymać czas.

Koncert przygotowano o nietypowej porze - wczesnym popołudniem, na stadionie miejskim. Był częścią rodzinnego pikniku z okazji 1 maja. Sam wokalista przyznał później, że rzadko występuje „o tak wczesnych godzinach”. Razem z Mezo śpiewała Ewa Jach.

Jak było na koncercie w Pępowie? KLIK

Borecki stadion szybko się zaludnił, na koncert przybyło mnóstwo mieszkańców powiatu gostyńskiego i sąsiednich. Deszczowe chmury zniknęły, wyszło słońce. Pogoda, jak marzenie. Najmłodsi mieli na czym usiąść - przygotowano tzw. "poduszkowce", lawki. I zaczęło się granie, śpiewanie, rapowanie. Mezo zaprezentował głównie utwory z albumu „Życiówka”. - Krok po kroku, rok po roku, w końcu, jesteś gotów złamać opór. Czas na wyjście z bloków, iskra w oku. W pięści dłonie, wszystko gotowe. Misja w głowie - wystrzał - ogień! - zabrzmiały słowa piosenki. Fani podchwycili, śpiewali, nucili i rozgrzewali się do biegu, który był zaplanowany „na deser”, zaraz po muzycznej uczcie.
W czasie koncertu Mezo „wpuścił” na scenę trzy wokalistki z boreckiego chóru TRIO” Lidkę Wytykowską, Ewę Bartkowiak i Marysię Szymczak. Dziewczyny zaśpiewały razem z gościem dwa utwory.

- Na początku był strach, trochę stresu. Ale Mezo jest bardzo pozytywną osobą, jego wokalistka Ewa Jach również, jest bardzo sympatyczna. Dali nam taką energię, że szybko strach minął. Mieliśmy próbę już w południe na scenie, z mikrofonami. Czułam, że wszystko się uda. Piękna pogoda, mnóstwo ludzi, jest pięknie - powiedziała Ewa Bartkowiak zaraz po zejściu ze sceny.

W czasie koncertu MEZO wymienił się z nastolatką z publiczności koszulkami. To była transakcja wiązana: oddał jej swoją z mottem: Muzyka, sport, motywacja”, a od dziewczyny dostał koszulkę z hasłem „Borek Wlkp. biega”. Wokalista hojnie rozdawał też płyty, szczególnie osobom, które najlepiej się bawiły, znały teksty jego utworów (np. Sakrum. Zemsta czy Niepodzielni), a po koncercie chętnie ustawiał się do zdjęć i rozdawał autografy. 

- Ten koncert był bardzo sympatyczny: piękna, dobrze wyposażona scena, zadowoleni, uśmiechnięci ludzie pod sceną. Cieszę się bardzo, że tu byłem - powiedział Mezo po zakończeniu muzycznego występu. Czasu na wywiad nie miał zbyt wiele, musiał szybko założyć sportowy strój, aby ustawić się do biegu głównego - RELACJA TUTAJ
Borek może być zadowolony. Impreza się udała. - Nie spodziewałam się, że będzie tak fajnie, jest świetnie - skomentowała nastolatka z Poznania, która zawitała do koleżnaki z Borku. A przy okazji dostała koszulkę od MEZO.

+ 6 głosów: 6 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Sony croket
  ponad rok temu 1
  Super impra. Gratulacje dla organizatorów. Ps. Panie burmistrzu to nie był zlot policjantów z miami:) to Pan jest tu gospodarzem. Proszę pamiętać o tym następnym razem
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji