Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fines
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Chętnie będą korzystać z wiedzy i doświadczenia byłych sołtysów

› Społeczeństwo 3 miesiące temu    20.03.2019
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Gostyń. Przedstawiciele władz samorządowych gm. Gostyń spotkali się z byłymi sołtysamiGostyń. Przedstawiciele władz samorządowych gm. Gostyń spotkali się z byłymi sołtysami fot. Urząd Miejski w Gostyniu

Burmistrz Gostynia Jerzy Kulak oraz przewodniczący rady miejskiej Mirosław Żywicki spotkali się z sołtysami i przewodniczącym zarządu osiedla, którzy zakończyli działalność w ramach mandatu przewodniczącego organu wykonawczego jednostki pomocniczej gminy, z upływem czteroletniej kadencji.

Spotkanie odbyło się 18 marca w gostyńskim ratuszu. Uczestniczyli w nim Andrzej Wiatrowski - były sołtys Kosowa, Eugeniusz Kruk - dotychczasowy sołtys Kunowa, Jan Zaremba - były szef Rady Osiedla Prawobrzeżnego Gostynia, Stanisław Sikora z Brzezia, Mieczysław Gbiorczyk - były sołtys Czajkowa,

Przedstawiciele władz samorządowych podziękowali za dotychczasową współpracę, za zrealizowane przedsięwzięcia na rzecz poprawy jakości warunków życia mieszkańców. Podkreślali, iż zawsze chętnie będą korzystać z wiedzy i doświadczenia osób, które przez wiele lat związane były z działalnością na rzecz najniższego ogniwa samorządu - jednostki pomocniczej gminy.

O szczególnym wyróżnieniu gostyńskiej huty szkła - TUTAJ KLIK

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!