Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola
R E K L A M A

Czas uciekał za szybko

› Kultura i Rozrywka 6 miesięcy temu    6.08.2018
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. Gmina Borek Wlkp.

Biegali, pluskali się w morzu, uczestniczyli w ciekawych warsztatach, spotkali telewizyjną ekipę TVN z „Projektu plaża”. Wrażeń było mnóstwo, tylko czasu mało...

Dzieci i młodzież z gminy Borek Wlkp. od połowy lipca spędzali czas na dziesięciodniowym obozie sportowym w Ustce. W trakcie zgrupowania głównie realizowany był program szkoleniowy z zakresu gry w piłkę ręczną. Uczestnicy przygotowywali się kondycyjnie, technicznie i ogólnorozwojowo, a także oraz teoretycznie - z zakresu zdrowego żywienia. Zajęcia praktyczne odbywały się 3 razy dziennie na obiektach ośrodka „Skaut” oraz w terenie. Dzień rozpoczynał się rano „muzycznym rozruchem”.

R E K L A M A

Przed południem był czas na zajęcia sportowe. Uczestnicy wyruszali wtedy do lasu lub na plażę po dokładnym sprawdzeniu „sportowego umundurowania”. Później przychodził czas na zabawę w morskich falach, pod opieką wychowawców i ratownika. To była regeneracja sił. Wieczory również upływały aktywnie – przygotowano fitness i tańce integracyjne oraz treningi umysłowe. Przy takiej intensywności zajęć czas uciekał niesamowicie szybko.

Co słychać na "psim wybiegu"? - TUTAJ

Były też ciekawe atrakcje. W ramach zgrupowania dzieci i młodzież reprezentowali gminę Borek w biegu ulicznym ”Rozbiegana Ustka na fali” oraz w imprezach organizowanych przez TVN - „Projekt Plaża TVN”. Dziewczęta brały również udział w warsztatach fryzjerskich i designu wakacyjnego oraz w „maratonie gier logicznych”.

Wakacyjny projekt w Ustce został zrealizowany dzięki środkom finansowym przekazanym przez gminę Borek Wlkp., przez Fundację Studencką Młodzi-Młodym, a także ze środków 1% podatku przekazanych na działalność UKS Borek Wlkp. oraz wpłat własnych uczestników obozu.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  R E K L A M A
  R E K L A M A