Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fines
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Czołowe zderzenie koło cmentarza

› Wypadki 10 miesięcy temu    3.10.2018
Bogdan Bujak
komentarzy 1 ocen 1 / 100%
A A A
Niepart. Na skrzyżowaniu koło cmentarza trzeba uważać, gdyż jest ono specyficzneNiepart. Na skrzyżowaniu koło cmentarza trzeba uważać, gdyż jest ono specyficzne fot. Bogdan Bujak

Około godziny 13.00 w miejscowości Niepart doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych marki Volkswagen Touran i Skoda Octavia. VW podróżowała jedna osoba, natomiast skodą dwie. Zderzenie miało miejsce w okolicy miejscowego cmentarza.

Z relacji świadków wynika, że kierująca touranem miała wymusić pierwszeństwo na prawidłowo jadącym kierowcy skody i samochody zderzyły się. Kobieta miała poruszać się od strony kościoła w Nieparcie w kierunku na Gostkowo, natomiast kierujący octavią z kierunku tzw. Dębiny w stronę kościoła. 

Zdaniem mieszkańców całe zdarzenie jest wynikiem nie tylko zachowania uczestników ruchu drogowego na drodze, ale także samego ukształtowania skrzyżowania.

W ich opinii m.in. brakuje na nim oznakowania, które miałoby podpowiadać kierowcy, na jakiej drodze się znajduje. Uważają też, że roślinność ogranicza widoczność. Jest to szczególnie niebezpieczne w przypadku osób przyjezdnych, które mają problemy z poruszaniem się samochodami w tym rejonie.

W tym przypadku jednak sytuacja była inna, gdyż wszyscy uczestnicy zdarzenia to osoby miejscowe.

Więcej czytaj w najbliższym wydaniu „Życia Gostynia”.

Gdzie ludzie mają już dość prowizorycznej remizy?

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Ewa
  10 miesięcy temu 1
  Cóż z tego, że uczestnicy wypadku byli miejscowi skoro przed tym dziwnym skrzyżowaniem brak odpowiednich znaków drogowych. Zaliczam się do przyjezdnych, bo skrzyżowanie to pokonuję tylko raz w roku, ale zawsze wiąże się to ze stresem.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji