Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola do czerwca
R E K L A M A

Do Indii po medal MŚ

› Sport i rekreacja› Sporty walki 10 miesięcy temu    13.11.2017
Sławomir Hajduk
komentarzy 1 ocen 4 / 100%
A A A
 fot. SWG

19 listopada w Indiach w mieście Guwahati rozpoczną się 4. Młodzieżowe Mistrzostwa Świata w boksie. W wąskiej, sześcioosobowej Młodzieżowej Kadrze Narodowej Kobiet znalazła się zawodniczka Sportów Walki Gostyń Klaudia Budasz. 

R E K L A M A

- Wyjazd na mistrzostwa jest bardzo kosztowny, dlatego została podjęta decyzja, że na mistrzostwa świata pojadą tylko te zawodniczki, które mają realną szansę na zdobycie medalu - mówi trener Sportów Walki Gostyń Tomasz Dylak. Sam wyjazd na mistrzostwa jest już dużym sukcesem, jednak trener Tomasz Dylak marzy, że zawodniczka wróci z medalem. - Brąz wziąłbym w ciemno - mówi Tomasz Dylak. Spełnić medalowe marzenie nie będzie łatwo. Klaudia Budasz wystartuje w kategorii 60 kg. Będzie to bardzo mocna obsadzona kategoria wagowa. - Mistrzostwa świata są także eliminacją do przyszłorocznych Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich w Buenos Aires.  W mistrzostwach świata w wadze 60 kg wystąpią 32 zawodniczki i każda z nich myśli, że może zdobyć złoty medal. Łatwiej byłoby sięgnąć po medal w wadze 64kg, której walczyła dotychczas Klaudia, ale w tej wadze nie ma eliminacji do MIO - mówi trener klubowy Tomasz Dylak. Zawodniczka Sportów Walki Gostyń jedzie na mistrzostwa dobrze przygotowana fizycznie i psychicznie. - Po zmianie wagi Klaudia wygląda bardzo dobrze. W tej chwili waży kilogram poniżej limitu. Fizycznie i psychicznie czuje się dobrze. Nic jej nie dolega. Jedzie na mistrzostwa z nadzieją zdobycia medalu. Będzie ciężko. Każda wygrana walka, to będzie sukces - mówi trener Sportów Walki Gostyń Tomasz Dylak. 

Na starcie Gostyńskiego Biegu Niepodległości stanęło ponad 400 uczestników.

 

R E K L A M A
+ 4 głosów: 4 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ aga
10 miesięcy temu 1
Powodzenia będę trzymać kciuki.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A