Dobry początek, ale skończyło się pogromem

Dobry początek, ale skończyło się pogromem - Zdjęcie główne

Polonia Kępno rozgromiła Koronę Piaski 6 : 1. Początek spotkania nie zapowiadał, że Korona zostanie rozbita w wyjazdowym spotkaniu.

W 7. minucie na prostopadłe zagranie zdecydował się Łukasz Fabich i Robert Norkiewicz skierował piłkę do bramki obok golkipera gospodarzy. Szybko zdobyty gol dawał większą nadzieję na korzystne dla Korony rozstrzygnięcie w tym meczu. Gospodarze już w pierwszej połowie sprowadzili zespół Piotra Łuczaka na ziemię. Polonia w odstępie kilku minut zdobyła trzy bramki i do przerwy miejscowi piłkarze prowadzili 3 : 1. W drugiej części gry gospodarze zdobyli kolejne trzy gole i znów zrobili krótkim odstępie czasu. Polonia Kępno pokonała Koronę Piaski 6 : 1.

Polonia Kępno - Korona Piaski 6 : 1 (3 : 1)
0 : 1 - Robert Norkiewicz (7')
1 : 1 - Filip Latusek (23')
2 : 1 - Filip Latusek (29')
3 : 1 - Piotr Cierlak (31')
4 : 1 - Przemysław Frąckowiak - samobójcza (72')
5 : 1 - Piotr Cierlak (76')
6 : 1 - Piotr Cierlak (79')
Korona: J. Naskrent - D. Naskrent, Frąckowiak, Cubal (46' Talaga), Norkiewicz, Gendera, Fabich, Danielczak, H. Szymczak, T. Szymczak, Mucha (46' Skorupski),