Dostali porządne lanie

Dostali porządne lanie - Zdjęcie główne

Pogromem zakończył się sobotni pojedynek Pinsel-Peter Krobianki Krobia. W wyjazdowym spotkaniu zespół z Krobi uległ Kotwicy Kórnik 1 : 7. - Nie byliśmy dzisiaj w stanie przeciwstawić się Kotwicy. Przeciwnik wyglądał od nas dużo, dużo lepiej - powiedział po meczu trener Dariusz Wiśniewicz.
Gospodarze sobotniego spotkania strzelanie bramek rozpoczęli już w 2. minucie. Po chwili mógł być remis, jednak doskonałej sytuacji nie wykorzystał Marcin Masełkowski. Pierwsza połowa spotkania zakończyła się czterobramkowym prowadzeniem Kotwicy i było już "po meczu". Po zmianie stron goście zaprezentowali się lepiej. Wypracowali sobie kilka sytuacji do strzelenia bramki, jednak daleko im było do skuteczności zawodników Kotwicy Kórnik. Gospodarze zdobyli kolejne trzy gole. Honor przyjezdnych uratował Rafał Sarbinowski, który trafił do bramki przeciwnika z rzutu wolnego pośredniego. - W pierwszej połowie zagraliśmy bez wiary. W przerwie powiedzieliśmy sobie, że tak nasza gra nie może wyglądać i w drugiej części gry wypracowaliśmy sobie więcej klarownych sytuacji. Mieliśmy ich tyle co gospodarze, jednak nie potrafiliśmy ich wykorzystać. Mogliśmy zdobyć w tym meczu dwie, trzy bramki więcej. Dostaliśmy dzisiaj porządne lanie - podsumował trener Pinsel- Peter Krobianki Krobia.

Kotwica Kórnik - Pinsel-Peter Krobianka Krobia 7 : 1 (4 : 0)
1 : 0 - Karol Skiba (2’)
2 : 0 - Adam Rogowski (8’)
3 : 0 - Piotr Sarbinowski (19’)
4 : 0 - Jakub Budzyń (38’)
5 : 0 - Piotr Sarbinowski (55’)
5 : 1 – Rafał Sarbinowski (60’)
6 : 1 - Oskar Machowski (71’)
7 : 1 - Błażej Wieśko (78’)
Pinsel-Peter Krobianka: Dembski – Górkowski (75’ Łuczak), Pospiech, Kluczyk, Jędrzej Knapp (65’ Jędryczka), Sarbinowski, Szpurka, M. Urbański, Joachim Knapp, Woźniak (60’ Gembiak),  Masełkowski (70’ Kornicki)