Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - najhipoteczny UL 21-27 lutego
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Druga porażka Korony

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 6 miesięcy temu    28.07.2019
Sławomir Hajduk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
DO Korony ma dołączyć dwóch nowych zawodnikówDO Korony ma dołączyć dwóch nowych zawodników fot. archiwum

W sobotę drugi mecz kontrolny rozegrała drużyna Grzegorza Posikaty. W trzynastoosobowym składzie Korona uległa na wyjeździe 4P4S Rydzyniakowi Rydzyna 3 : 5.

W pierwszym sparingu zespół Grzegorza Posikaty mierzył się ze Spartą Miejska Górka i przegrał 1 : 2. Kolejnym sparingpartnerem był zespół klasy okręgowej 4P4S Rydzyniak Rydzyna. Na ten pojedynek Korona pojechała w mocno okrojonym składzie. Trener Grzegorz Posikata nie mógł skorzystać z kilku podstawowych zawodników. Zespół z Piasków przegrał 3 : 5. Bramki dla gości zdobyli Mateusz Pijanowski (2) i Paweł Wasielewski. - Niewiele można o tym spotkaniu powiedzieć. Miałem do dyspozycji trzynastu zawodników. Kilku z podstawowego składu zabrakło - stwierdził po meczu trener Grzegorz Posikata. W kolejnym tygodniu przygotowań zespół piątej ligi ma rozegrać dwa sparingi. Przeciwnikami Korony będą Obra Kościan i Astra Krotoszyn. Jedno z tych spotkań ma odbyć się w Piaskach. Grzegorz Posikata liczy, że w tych pojedynkach będzie mógł skorzystać z większej liczby graczy. - Jest problem z frekwencją. Nie wiem jeszcze kim zagram w lidze. Musimy w kolejnym tygodniu postarać się o wzmocnienie naszej drużyny - powiedział trener Korony. 

Więcej powodów do zadowolenia miał Piast Poniec, a nie Pinsel-Peter Krobianka Krobia.

Sparingi Korony Piaski
Sparta Miejska Górka - Korona Piaski 2 : 1

4P4S Rydzyniak Rydzyna - Korona Piaski 5 : 3
Bramki dla Korony: Mateusz Pijanowski (2), Paweł Wasielewski
Korona: Michałowicz – Malicki, Berchert, Cubal, Jankowiak, Wendzonka, P. Skrzypczak, Pijanowski, Niedźwiedź, Wasielewski, Fabich oraz Gendera, Kranendonk

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!