Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - najhipoteczny UL 21-27 lutego
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Przegrany pierwszy sparing Korony

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 7 miesięcy temu    26.07.2019
Sławomir Hajduk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Sparta Miejska Górka - Korona Piaski 2 : 1Sparta Miejska Górka - Korona Piaski 2 : 1 fot. D. Bela

Korona Piaski rozegrała w środę pierwszy sparing w letnim okresie przygotowawczym. W Miejskiej Górce zespół Grzegorza Posikaty przegrał 1 : 2. Gola dla gości zdobył Mateusz Pijanowski, który ma wzmocnić zespół z Piasków.

- Szansę pokazania się dostali wszyscy zawodnicy. Podobnie będzie w spotkaniu z Rydzyniakiem Rydzyna. W tej chwili jest czas na sprawdzanie zawodników na różnych pozycjach. W dwóch kolejnych sparingach zagramy składem bardziej zbliżonym do tego, którym  będziemy rywalizować w lidze - powiedział trener Korony Piaski. W meczu w Miejskiej Górce zagrało czterech nowych zawodników: Mateusz Pijanowski (Rawia Rawicz), Kamil Niedźwiedź (Lew Pogorzela), Jędrzej Tonkiewicz (Stainer Polonia Leszno juniorzy), Piotr Kranendonk. W przerwie letniej zespół opuści kilku zawodników. W przygotowaniach Korony do sezonu nie uczestniczą: Mateusz Stachowiak, Jakub Urbański, Mateusz Witomski, Robert Norkiewicz. Z Obrą Kościan do sezonu przygotowuje się Jakub Dziura. 
W sobotę Korona Piaski zagra na wyjeździe mecz kontrolny z Rydzyniakiem Rydzyna, a w kolejnym tygodniu formę zespołu Grzegorza Posikaty sprawdzą Obra Kościan i Astra Krotoszyn.

Zespoły klasy okręgowej trenują i rozgrywają mecze sparingowe.

Sparta Miejska Górka - Korona Piaski 2 : 1 (0 : 1)
Bramka dla Korony: Mateusz Pijanowski
Korona Piaski: Dziubałka - Cubal, Frąckowiak, Wojtyczka, Tonkiewicz, Berchert, Gendera, Malicki, Fabich, Pijanowski, Niedźwiedź oraz Michałowicz, P. Skrzypczak, W. Skrzypczak, Wasielewski, Wendzonka, Jankowiak, Kranendonk

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!