Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fines
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK
R E K L A M A

Duch kultury wschodu na plantach

› Kultura i Rozrywka 6 miesięcy temu    7.08.2018
Tomasz Teodorczyk
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Gostyń. Wystawa skierowana była do przechodniów i odwiedzających plantyGostyń. Wystawa skierowana była do przechodniów i odwiedzających planty fot. Tomasz Teodorczyk

Było skromnie i egzotycznie. Organizatorzy zaznaczają, że nie chodziło o dużą wystawę z otwarciem i wieloma gośćmi. Akcja skierowana była do wszystkich przechodniów. Na gostyńskich plantach pojawiły się zdjęcia z życia codziennego mieszkańców Mongolii i Indii.

 

R E K L A M A

W środę 7 sierpnia od rana do godziny 14.00 Gostyńskie Stowarzyszenie Na Rzecz Kobiet „Jestem” zorganizowało wystawę zdjęć „Kobieta w Indiach” oraz „Duch kultury wschodu”, które pokazywały życie codzienne w krajach azjatyckich.

Nie chodziło nam o taki prawdziwy i oficjalny wernisaż. Nic zobowiązującego. Stąd brak nagłośnienia i promocji. Chcieliśmy po prostu ożywić planty, dać mieszkańcom ponowne spojrzenie na te zdjęcia. Były one wykorzystane tylko podczas Nocy Muzeów w 2017 i 2018 roku – mówi Elżbieta Palka, prezes stowarzyszenia.

Zdjęcia z Indii i Mongolii pochodzą od członków stowarzyszenia oraz z archiwum byłego ambasadora Mongolii Zbigniewa Kulaka. Stowarzyszenie zapowiada, że w bieżącym roku zorganizuje jeszcze wiele wydarzeń. Już we wrześniu planowane jest wydanie nowej książki Honoraty Jankowiak.

 

Stylizują się na żołnierzy i walczą drużynowo między sobą - CZYTAJ KLIK

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  R E K L A M A
  R E K L A M A