R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Grali o twarz

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 25 dni temu    26.05.2019
komentarzy 8 ocen 0 / 0%

Aż dziewięć goli padło we wczorajszym meczu Pinsel-Peter Krobianka Krobia - Unia Swarzędz. Częściej do bramki trafiali goście, którzy wygrali 6 : 3. Do zakończenia sezonu w czwartej lidze pozostało pięć kolejek. Zespół z Krobi traci osiem punktów do miejsca gwarantującego utrzymanie w tej klasie rozgrywkowej.

Gospodarze dobrze rozpoczęli mecz z faworyzowaną Unią. W 10. minucie na prowadzenie Krobiankę wyprowadził Marcin Masełkowski. Goście dość szybko się pozbierali i wzięli się za strzelanie bramek. W 34. minucie Unia prowadziła już 3 : 1. Dwie minuty po wznowieniu gry po przerwie drużyna przyjezdna zdobyła kolejnego gola. - Każda kolejna bramka podcinała nam skrzydła. Gdy straciliśmy czwartą była świadomość, że jest po wszystkim. W takiej sytuacji grasz już o twarz - mówi trener Pinsel-Peter Krobianki Krobia Dariusz Wiśniewicz. Goście nie zamierzali zadowolić się trzybramkową przewagą. Zawodnicy Pawła Boryczki grali z dużą swobodą i dochodzili do kolejnych sytuacji bramkowych. W 59. minucie było już 6 : 1 i zanosiło się na pogrom gospodarzy. Na szczęście drużynie Dariusza Wiśniewicza udało się go uniknąć, bo po faulach na Marcinie Masełkowskim i Mateuszu Górkowskim sędzia główny podyktował dla Krobianki rzuty karne, które pewnymi strzałami wykorzystał Rafał Sarbinowski. - Trudno było się dzisiaj przeciwstawić drużynie przyjezdnej. Goście pokazali wysoką kulturę gry. Umiejętności indywidualne też były po ich stronie. W drugiej połowie, gdy mecz był już rozstrzygnięty, przeprowadziliśmy kilka akcji i zdobyliśmy dwie bramki z rzutów karnych - podsumował trener Wiśniewicz.