Historia się powtórzyła

Historia się powtórzyła - Zdjęcie główne

UKS Kaniasiatka po raz drugi w bieżącym sezonie pokonał LZS Orzeł ReklamowyGadżet Osiecza 3 : 1. Podobnie jak w pierwszym w meczu tych drużyn, także w tym rozgrywanym w Gostyniu, seta otwierającego spotkanie wygrał zespół z Osieczy.

Od początku pierwszego seta kibice oglądali wyrównaną walkę. Żadnej z drużyn nie udało się wypracować większej przewagi. Dopiero w końcówce seta na zagrywce u gości stanął Żywanowski i rozbił gospodarzy. - W przerwie świątecznej trochę mniej trenowaliśmy i to chyba wyszło w pierwszym secie. Kilka jednostek treningowych nam wypadło. Trochę przespaliśmy pierwszą partię. Nie byliśmy skuteczni, ale też zabrakło większej determinacji - powiedział trener seniorów UKS Kaniasiatka Gostyń Tomasz Poznański. W kolejnych trzech partiach górą byli gospodarze i po raz drugi w bieżących rozgrywkach pokonali LZS Orzeł ReklamowyGadżet Osiecza 3 : 1. UKS Kaniasiatka Gostyń odniósł dziesiąte zwycięstwo w sezonie. O kolejne zespół prowadzony przez Tomasza Poznańskiego i Zbigniewa Klimańskiego powalczy w Lesznie z UKS 9.

UKS KANIASIATKA Gostyń - LZS Orzeł ReklamowyGadżet Osiecza    3:1 (19:25, 25:17, 25:20, 25:18)
UKS Kaniasiatka: Kaźmierski, Meissner, Klimański, Zandecki, K. Michalczyk, Poświatowski oraz Twardowski, Adamkiewicz, Kolańczyk, Janicki, Smoczyk, P. Michalczyk, Turczyński