Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK
R E K L A M A

Nowy trener w Koronie. Przyszedł prosto z Kani

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 9 miesięcy temu    12.01.2018
Sławomir Hajduk
komentarzy 4 ocen 2 / 100%
A A A
 fot. archiwum

W Koronie Piaski zaszły zmiany w sztabie szkoleniowym. Pierwszym trenerem czwartoligowca z Piasków został Piotr Łuczak. 

R E K L A M A

Przyjście nowego trenera nie oznacza, że z klubem żegna się dotychczasowy szkoleniowiec seniorów Korony Piaski. Maciej Gendek został asystentem pierwszego trenera. Piotr Łuczak ostatnio pracował w Kani Gostyń, z którą zakończył współpracę w miniony wtorek. Długo bez pracy nie był, bo szybko przystał na propozycję prezesa Korony Piaski Grzegorza Ludwiczaka. - Gdy tylko dowiedziałem się, że Piotr Łuczak nie jest trenerem Kani wykonałem telefon i zaproponowałem prowadzenie naszego zespołu. Maciej Gendek, zgodnie ze swoją wcześniejszą sugestią, chce bardziej skupić się na grze, a przygotowaniem zespołu do piłkarskiej wiosny zajmie się nowy trener. Wierzę w umiejętności Piotra Łuczaka, z którym miałem okazję już pracować. Celem nowego trenera jest zdobycie Pucharu Polski OZPN Leszno oraz zbudowanie możliwie najlepszego zespołu do kolejnego sezonu - powiedział prezes Korony Piaski Grzegorz Ludwiczak. Więcej na ten temat w najbliższym wydaniu tygodnika Życie Gostynia. 

Piotr Łuczak w Koronie! A kto poprowadzi seniorów Kani Gostyń?

 

R E K L A M A
+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (4)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)
~ Ch
9 miesięcy temu ocena: 100%  4
Każdy wrócił tam gdzie jego miejsce . Obydwa kluby tylko zyskały na takim obrocie spraw . Powoli w kani wszystko wraca do normy . Seniorzy , juniorzy , trampkarze ..puzle zaczynaja pasować wreszcie do siebie ... cholera nie mogę już się doczekać nowego sezonu . A i nowy trener w koronie chyba tez będzie szczęśliwszy i korona na tym raczej zyska .
~ Obserwator
9 miesięcy temu ocena: 60%  3
A czy ktos wie jak potraktowano pana Luczaka i w jaki sposob dowiedzial sie, ze zostal zwolniony z funkcji trenera Kani? Kpina i zenada!! Nie pozdrawiam tych, ktorzy wiedza i maczali w tym swoje lapy !!
~ 11
9 miesięcy temu ocena: 40%  2
Piszesz kpina i żenada a nie piszesz jak to było czyli wnoskuje że nie wiesz i po kiego czorta piszesz bzdury
~ Somali
9 miesięcy temu ocena: 50%  1
Tak wiemy pod każdym postem to piszesz jaki to skandal i żenada. :D Czy to prawda to do konca nie wiemy.. pewnie plota a po drugie nawet w ekstraklsie sa takie sytuacje więc nie dramatyzuj;D
R E K L A M A