Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AGoogle Projekt A1
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Jak zostać mistrzem wiedzy w piłce nożnej? Bardzo łatwo

› Kultura i Rozrywka 3 miesiące temu    27.05.2019
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. plakat organizatorów

Lubicie piłkę nożną? Macie telefon komórkowy, laptop bądź tablet? To znaczy, że śmiało możecie wziąć udział w II Mistrzostwa Wiedzy o Piłce Nożnej "Futbol bez tajemnic", który odbędzie się w ,,Kinie pod Kopułą" Gostyniu, 1 czerwca o godzinie 10.30. Do tego wystarczy jeszcze zabrać wiedzę, dobry humor i dobre chęci.

Turniej, który zorganizowany został w ramach Dni Gostynia, przeznaczony jest dla mieszkańców powiatu gostyńskiego w każdym wieku. Tym razem konkurs odbędzie się poprzez platformę internetową Kahoot, co ułatwi pracę zarówno uczestnikom, jak i organizatorom.

- Pierwsza część - eliminacyjna jest zabawą. Każdy może spróbować, poczynając od dzieci z rocznika 2003. Rok temu poziom był wysoki. Jeśli chodzi o kategorie dorosłych, dla nich przygotowano test open, a 6 najlepszych wybranych podczas eliminacji, w finale będzie odpowiadało na wylosowane pytania. Tutaj już będą musieli udzielić konkretnych odpowiedzi, więc wiedza o piłce nożnej się przyda - mówi Dominik Jankowiak, współorganizator turnieju.
 

Tematyka powiatowego turnieju: reprezentacja Polski, europejskie puchary, lokalna piłka nożna, ciekawostki piłkarskie, mistrzostwa świata i Europy, liga polska oraz ligi zagraniczne.

Co z przebudową średniego boiska przy ul. Sportowej w Gostyniu? - KLIK

Oprócz konkursu, na uczestników czekać będzie wiele atrakcji. Między innymi Kopuła Zapomnienia, stanowisko z grami planszowymi o tematyce piłkarskiej, stare zdjęcia oraz film "niespodzianka" oraz mnóstwo nagród przygotowanych dzięki sponsorom. Gościem honorowym imprezy i jednocześnie członkiem jury będzie Jerzy Bajer - ikona lokalnej piłki nożnej, który będzie także odpowiadał na pytania. Zatem 1 czerwca przed południem trzeba być w gostyńskim kinie. Wciąż można się zapisywać pod numerami tel. 665 361 286 lub 697 059 752.

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!