Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Jedna z największych inwestycji w historii gminy [ZDJĘCIA]

› Gospodarka 4 miesiące temu    30.08.2019
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Pępowo. Trwa rozbudowa oczyszczalni ścieków komunalnychPępowo. Trwa rozbudowa oczyszczalni ścieków komunalnych fot. A. Twardowska

Trwa rozbudowa oczyszczalni ścieków komunalnych w Pępowie. - Wszystko idzie zgodnie z planem – zapewnia kierownik budowy.

 

Czy tak faktycznie jest? Pępowscy radni postanowili przekonać się osobiście. W środę (28 sierpnia) odwiedzili plac budowy. Przypomnijmy, iż jest to jedna z największych inwestycji w historii gminy. Roboty zakończą się w roku 2020 (do 30 września). Prace wykonuje firma HYDRO-MARKO z Jarocina, a całość będzie kosztowała 10 965 450,00 zł brutto.

Radni obejrzeli między innymi reaktory i stację dmuchaw. Kierownik opowiedział o poszczególnych etapach prac. 

- Ani pogoda nam nie utrudnia, ani dokumentacje. Wszystko idzie zgodnie z planem. Tylko działać – stwierdził kierownik Wojciech Niestrawski.

Zobaczcie zdjęcia z placu budowy. 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!