Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK
R E K L A M A

Jest wykonawca. Na remonty dróg mamy 36 miesięcy gwarancji

› Społeczeństwo 9 miesięcy temu    3.03.2018
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Ponad 480 000 zł mają kosztować remonty związane z bieżącym utrzymaniem dróg w gminie GostyńPonad 480 000 zł mają kosztować remonty związane z bieżącym utrzymaniem dróg w gminie Gostyń fot. A. Fajczyk

Ponad 480 000 zł mają kosztować remonty związane z bieżącym utrzymaniem dróg w gminie Gostyń. Rozstrzygnięto przetarg na wykonawcę zadań.

R E K L A M A

Do końca sierpnia 2018 r. za bieżące utrzymanie dróg na terenie miasta i gminy Gostyń odpowiedzialne będzie przedsiębiorstwo „DROGBUD” – Gostyń Sp. z o.o. z Grabonoga.

Prace kosztować będą ponad 485 000 zł, a wyremontowane nawierzchnie zostaną objęte 36 miesięcznym okresem gwarancji.

Na ogłoszony przez burmistrza Gostynia przetarg wpłynęły 2 oferty. Korzystniejszą pod względem ceny i okresu udzielonej gwarancji złożyło przedsiębiorstwo z Grabonoga.

W ramach zadania wykonane zostaną cząstkowe remonty nawierzchni bitumicznej masą asfaltową, cząstkowe remonty nawierzchni bitumicznej emulsją i grysami, profilowanie istniejącej nawierzchni masą bitumiczną oraz remonty nawierzchni tłuczniowej.

ZOBACZ, który przejazd kolejowy nie został wykonany zgodnie z wczesniejszymi ustaleniami z gminnym samorządem?

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A