Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola do grudnia
R E K L A M A

Poprawka remontu już za miesiąc?

› Motoryzacja 9 miesięcy temu    1.03.2018
Bogdan Bujak
komentarzy 3 ocen 1 / 100%
A A A
Krobia. Przejazd kolejowy w Krobi od ponad roku wymaga ponownej poprawy nawierzchniKrobia. Przejazd kolejowy w Krobi od ponad roku wymaga ponownej poprawy nawierzchni fot. Bogdan Bujak

Od połowy grudnia 2016 roku, od kiedy wyremontowano przejazd kolejowy na drodze wojewódzkiej nr 434 w Krobi kierowcy narzekają na jakość wykonanych prac.

R E K L A M A

Pomimo faktu, że podróżowanie przez infrastrukturę zarządzaną przez Polskie Koleje Państwowe uległo znacznej poprawie w porównaniu do lat poprzednich, to modernizacja nie obyła się bez niedociągnięć.

Ponadto przejazd nie został wykonany zgodnie z ustaleniami poczynionymi wspólnie z gminą Krobia. Na to, między innymi, zwracał uwagę burmistrz Sebastian Czwojda podczas ostatniego spotkania z władzami PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Zakład Linii Kolejowych w Ostrowie Wielkopolskim .

Wskazywałem na to, że w pierwotnych naszych ustaleniach przejazd miał być wykonany z zupełnie innego materiału (...). Przypomniałem również o tym, że gmina współfinansowała ten remont poprzez naprawę urządzeń zabezpieczających dojazd do przejazdu – tłumaczył włodarz na sesji Rady Miejskiej w Krobi.

Najważniejszą informacją, jaka pochodzi z owego spotkania jest jednakże to, że władze polskich kolei zadeklarowały ponowny remont przejazdu i poprawę jego nawierzchni na przełomie marca i kwietnia tego roku.

Więcej czytaj w najbliższym wydaniu „Życia Gostynia”.

Czytaj także: o martwym mężczyźnie znalezionym na poddaszu oraz pożarze, który zastał mieszkańców przed telewizorem

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (3)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ gostynianin
  9 miesięcy temu ocena: 100%  3
  To jest skandal. Co mnie interesuje, że wykonawca będzie ukarany. To ja ,jako uczestnik ruch będę ponosił koszty i będę tracił cierpliwość.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ kiero
  9 miesięcy temu ocena: 100%  2
  partactwo I stopnia!!! w 21 wieku tak "wyremontować" przejazd i przy okazji zepsuć drogi objazdowe? remonty w Polsce na terenach nadzorowanych przez państwo lub samorządy to najgorsza jakość wykonania, pytanie: kto odebrał to partactwo i zezwolił na zapłacenie za to cudo? z innej beczki: kiedy będą poprawione spartaczone studzienki na ul. Mostowej Gostyniu?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ xxx
  9 miesięcy temu 1
  Za co ta kara? a tak serio to pamietam że ten przejazd był tylko raz zrobiony porządnie- lata 80 chyba wyścig kolarski?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  R E K L A M A
  R E K L A M A