Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fines
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola
R E K L A M A

Jesteście dumą swoich szkół i najbliższych

› Społeczeństwo› Ze szkół ponad rok temu    27.03.2018
Bogdan Bujak
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
Krobia. Uczniowie otrzymali nagrody za pierwsze półroczeKrobia. Uczniowie otrzymali nagrody za pierwsze półrocze fot. Bogdan Bujak

Stypendia wartości 21 tysięcy złotych otrzymali uczniowie na ostatniej sesji krobskiej rady miejskiej.

R E K L A M A

Za wyniki w nauce za I semestr roku szkolnego 2017/2018 nagrodzono w sumie 84 osoby ze szkół podstawowych w Krobi, Pudliszkach i Starej Krobi, w tym 19 gimnazjalistów.

Jesteście dumą swoich szkół, swoich rodziców, swoich najbliższych. Wszyscy bardzo cieszymy się z waszych (...) osiągnięć. Życzę wam samych sukcesów, również w drugim półroczu – mówiła Genowefa Skrobała, przewodnicząca komisji oświaty i spraw społecznych Rady Miejskiej w Krobi.

Przeczytaj także: o następcach Chopina, którzy zjechali się do szkoły muzycznej oraz igrzyskach w aerobiku dzieci i młodzieży szkolnej

 

 

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (2)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  Cisza wyborcza. Możliwość komentowania została wstrzymana.
  ~ Ola
  ponad rok temu 2
  Gratulacje dla dzieci. Brawo. Myślę że to jest odpowiedni komentarz
  ~ Koleżanka
  ponad rok temu 1
  Brak komentarzy? Bo po prostu nie ma co komentować!!!!!!!!!! Zielona "dzierlatka" obwieszona chińską biżuterią - jak zwykle - podskakuje, bo jest w swoim żywiole.
  R E K L A M A
  R E K L A M A