Kadetki poniżej swoich możliwości

Kadetki poniżej swoich możliwości  - Zdjęcie główne

Nie udał się kadetkom UKS Kaniasiatka Gostyń mecz z UKS Śmigiel. Przed własną publicznością zespół Tomasza Stańczaka przegrał 0 : 3.

W pierwszym secie przyjezdne wyraźnie wygrały do 18. W dwóch kolejnych partiach rywalizacja była dużo bardziej zacięta. W tej grze nerwów lepiej poradziły sobie przyjezdne, które wygrały dwa kolejne sety do 23- Dziewczyny zagrały najsłabszy mecz w tym sezonie. (...) W poprzednim meczu bardzo dobra postawa z Murowaną Gośliną, a dzisiaj niestety słabsze spotkanie. Bez walki i wiary w wygraną - stwierdził po meczu trener kadetek Tomasz Stańczak.

UKS Kaniasiatka - UKS Śmigiel 0 : 3 (18:25, 23 : 25, 23 : 25)
Kaniasiatka: Gabryelska, Krystkowiak(l), Lewandowska, Olejniczak, Pietraszewska, Stańczak, Stępień oraz Tomczak, Grodzka, Czabajska, Glura, Jankowiak, Kosowicz, Krawiec