Kania grała z Lechem II

Kania grała z Lechem II - Zdjęcie główne

W drugim sparingu zimowego okresu przygotowawczego Kania Gostyń zmierzyła się z trzecioligowymi rezerwami Lecha Poznań. Zgodnie z oczekiwaniami wygrała drużyna Ivana Djurdjevica.

Przed całe spotkanie częściej przy piłce byli piłkarze zespołu z Poznania, jednak Kania miała swoje "pięć minut". Na początku meczu drużyna z Gostynia wypracowała sobie dwie sytuacje bramkowe, ale ich nie wykorzystała. Gospodarze wygrali 4 : 0, a trzy bramki zdobyli w ostatnich dziesięciu minutach sobotniego pojedynku.

Lech II Poznań - Kania Gostyń 4 : 0 (1 : 0)
1 : 0 - Piotr Kurbiel (36')
2 : 0 - Niklas Zulciak (81')
3 : 0 - Paweł Tomczyk (86')
4 : 0 - Paweł Tomczyk (87')
Lech II Poznań: Gutowski - Spychała (46' Szubertowski), Orłowski, Wojdak, Wasilewski, Pawlicki (46' Spychała), Guedes, Kołodziej, Zulciak, Sanocki (46' Tomczyk), Kurbiel (46' Roszczyk)
Kania: Banaszak - T. Hajduk, Krzyżostaniak, Fechner, Łapawa, Pawlaczyk, Mucha, Aksamit, Chwaliszewski, Tomczak, M. Olejniczak oraz Wujczak, Baziór, Kaczmarek, Wachowski, Gendera, Maćkowski, Ptaszyński, N. Olejniczak, Wiktorowicz, Muszyński