Kania gromi i jest liderem

Kania gromi i jest liderem - Zdjęcie główne

Kania Gostyń została liderem w Lidze Międzyokręgowej gr 2 po drugiej kolejce. W dzisiejszym spotkaniu drużyna Rafała Pospiecha rozgromiła Orlę Jutrosin 6 : 1 i z kompletem punktów oraz bilansem bramkowym plus siedem zajmuje pierwsze miejsce w tabeli.

Zespół z Gostynia nie miał większych problemów z pokonaniem Orli Jutrosin. Do przerwy gospodarze prowadzili 2 : 0, ale w drugiej połowie nie zamierzali się takim wynikiem zadowolić. Drużyna Rafała Pospiecha zdobyła jeszcze cztery bramki i zasłużenie wygrała. Po dwóch kolejkach Kania ma na swoim koncie sześć punktów. Takim samym dorobkiem punktowym może pochwalić się Korona Piaski, jednak to zespół z Gostynia ma lepszy bilans bramkowy i prowadzi w Lidze Międzyokręgowej gr 2.
W dzisiejszym spotkaniu w drużynie seniorów Kani zadebiutowało dwóch juniorów: Wojciech Goszczyński i Michał Łagódka. Na długo swój debiut zapamięta Wojciech Goszczyński, ponieważ zdobył dwie bramki w tym spotkaniu.

Kania Gostyń - Orla Jutrosin 6 : 1 (2 : 0)
1 : 0 - Wojciech Goszczyński (11')
2 : 0 - Błażej Danielczak (28')
3 : 0 - Wojciech Goszczyński (50')
4 : 0 - Damian Krzyżostaniak (53')
4 : 1 - Damian Walczak (56')
5 : 1 - samobójcza (74')
6 : 1 - Mikołaj Olejniczak (81')
Kania: Chudziak - Maćkowski, Hajduk (46' Szkudlarek), Łapawa, Krzyżaniak (70' N. Olejniczak), Goszczyński (80' Łagódka), Fechner, M. Olejniczak, Krzyżostaniak, Aksamit (60' Kubiak), Danielczak