R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Kania wreszcie zwycięska

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 9 dni temu    4.11.2018
komentarzy 0 ocen 1 / 100%

Ponad miesiąc czekali kibice Kani Gostyń na kolejne zwycięstwo w lidze międzyokręgowej. Piłkarze Rafała Pospiecha przełamali się w Stęszewie, gdzie Kania wygrała 2 : 0.

Trzy punkty zespołowi z Gostynia zapewnili młodzieżowcy. Goście objęli prowadzenie w 38. minucie. Do bramki gospodarzy trafił Błażej Danielczak. Minutę przed przerwą wynik spotkania ustalił Rafał Karolczak. - Wygraliśmy bardzo ważny mecz i co najważniejsze po dobrej grze. Gospodarze zagrali podobnie jak nasi poprzedni rywale. Głównie skupili się na defensywie i obronie własnej bramki. Czekali na kontry. Dziś jednak potrafiliśmy tak rozgrywać piłkę w ataku pozycyjnym, cierpliwie budować akcję, że dwa razy piłka znalazła się w bramce rywala i przerwaliśmy serię meczów bez zwycięstwa - powiedział po meczu trener Kani Gostyń Rafał Pospiech. Po dzisiejszym zwycięstwie Kania awansowała na ósme miejsce w tabeli.