Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fines
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Kaniasiatka stawia na dziewczyny

› Sport i rekreacja› Drużynowe 6 miesięcy temu    8.02.2019
Sławomir Hajduk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

    W sobotę w hali sportowej SP 1 w Gostyniu odbył się turniej naborowy UKS Kaniasiatka Gostyń. – Jestem zadowolony z efektów. Pojawiło się nowych dziewiętnaście dziewczyn. Mam nadzieję, że dziewczyny podejmą treningi. Cały czas będziemy prowadzić działania, aby rozwijać żeńską siatkówkę w Gostyniu – powiedział prezes Kaniasiatki Gostyń Tomasz Poznański. 
    Gostyńska siatkówka od pewnego czasu jest w dołku. Przez lata klub z Gostynia słynął ze szkolenia siatkarzy. Z roku na rok ubywało młodzieżowych męskich grup ubywało. W poprzednim sezonie zespół seniorów próbował awansować do drugiej ligi, a skończyło się tak, że w bieżących rozgrywkach trzecioligowych zespołu męskiego z Gostynia nie ma. W grze pozostały natomiast juniorki i kadetki oraz drużyny występujące w rozgrywkach mini siatkówki. Zgodnie z planami prezesa Tomasza Poznańskiego w przyszłym sezonie do rozgrywek trzeciej ligi ma zostać zgłoszona drużyna kobiet. – Do naszych juniorek dołączy kilka bardziej doświadczonych zawodniczek z okolicy i zgłosimy zespół do rozgrywek. Cały czas będziemy szkolić dziewczyny, które później będą dołączać do drużyny seniorek – mówi prezes UKS Kaniasiatka.

Już niebawem do elimacji przystąpią kolejne zespoły w V Mistrzostwach Polski Piłki Halowej Ligihalowe.pl.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!