Kapitan uratował punkt

Kapitan uratował punkt - Zdjęcie główne

Robert Przewoźny zapewnił Futsalowi Gostyń punkt w meczu z iCEA Futsal Poznań. Kapitan zespołu z Gostynia bramkę na 3 : 3 zdobył dwanaście sekund przed końcem pojedynku.

W wyjazdowym spotkaniu z iCEA Futsal Poznań goście objęli prowadzenie w 7. minucie po strzale Przemysława Czajki, jednak to gospodarze prowadzili po pierwszej połowie spotkania 2 : 1. Do remisu doprowadził w 27. minucie Bartłomiej Staryczenko, ale po strzale Volodymyra Danyschuka Futsal Poznań ponownie wyszedł na prowadzenie. Gościom pozostało jeszcze dużo czasu na zdobycie wyrównującej bramki. Przyjezdni posiadali przewagę, ale długo nie potrafili zdobyć trzeciego gola. Dopiero dwanaście sekund przed końcem pojedynku ta sztuka udała się Robertowi Przewoźnemu. – Z jednej strony ogromna radość, ale z drugiej niedosyt, bo nie wykorzystaliśmy wielu sytuacji bramkowych. Brawa należą się chłopakom. Zostawili dzisiaj naprawdę dużo zdrowia na parkiecie. Mecz rozgrywany w bardzo szybkim tempie. Było dużo fauli. W drugiej połowie popełniliśmy sześć przewinień i gospodarze mieli szansę na gola. Artur obronił przedłużony rzut karny. Nie ustrzegliśmy się dzisiaj błędów, po których straciliśmy bramki, jednak co cieszy, potrafimy poukładać szybko grę i odmienić losy spotkania. Atmosfera w drużynie jest bardzo dobra. Za tydzień jedziemy po dobry wynik do lidera z Mosiny – powiedział po meczu Dariusz Łagoda.

iCEA Futsal Poznań – Futsal Gostyń 3 : 3 (2 : 1)
0 : 1 – Przemysław Czajka (7’)
1 : 1 - Bartosz Simiński (14')
2 : 1 - Tomasz Sobierajski (16')
2 : 2 – Bartłomiej Staryczenko (27’)
3 : 2 - Volodymyr Danyschuk (29')
3 : 3 - Robert Przewoźny (40’)
Futsal Gostyń: A. Twardowski, Staryczenko, Przewoźny, Majchrzak, Czajka, Bujak, Pawlaczy, Wolsztyniak, Wojciechowski, Seiffert, Nojman, Łagoda, Kuzia, Dudka