Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fines
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Kierowca ukarany. Do rowerzystki nie ma zastrzeżeń

› Z policji 3 miesiące temu    11.07.2019
Agata Fajczyk
komentarzy 1 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. arch. gostynska.pl

Kobieta, poruszająca się rowerem została potrącona przez samochód osobowy, ma potłuczoną nogę. Kierowcę policja ukaranła mandatem i punktami karnymi.

Kobieta jechała rowerem przez Krzekotowice (gm. Pępowo), w środę, około godz. 20.40. Tą samą, prostą drogą poruszał się kierujący pojazdem ford fiesta. Do zdarzenia doszło, kiedy kierowca osobowego auta rozpoczął wyprzedzanie rowerzystki. Niestety, nie zachował bezpiecznej odległości od jednośladu i najechał na tył prawidłowo jadącej rowerem kobiety. - Nie mamy do niej żadnych zastrzeżeń, poruszała się bezpiecznie, a rower był prawidłowo oznakowany i oświetlony - stwierdził Jakub Tomczak z wydziału ruchu drogowego KPP w Gostyniu.

Potrcona kobieta przewróciła się wraz z rowerem, doznała potłuczeń nogi, głównie podudzia i obrażeń stawu skokowego.

Przeczesywali lasy, sprawdzali dukty - KLIK

Udzielający jej pomocy ratownicy medyczni stwierdzili, że należy karetką odwieźć poszkodowaną do szpitala w Gostyniu, na dalsze badania. Tu uznano, że ma niegroźne obrażenia, które nie wymagają dłuższego pobytu w szpitalu.

Sprawca kolizji został ukarany mandatem w wysokości 300 zł, dostał też 6 punktów karnych.

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Mieszkaniec
3 miesiące temu 1
Rowerzyści jeżdżą jak "święte krowy" po zmroku bez kamizelki czy świateł - nie dają sygnału ręką, że skręcają tylko pakują się pod maskę....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji