Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AGoogle Projekt A1
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Kobieta zatruła się dymem. Zabrała ją karetka

› Z policji 3 miesiące temu    12.06.2019
Bogdan Bujak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Gostyń. Prawdopodobnie nieuwaga doprowadziła do powstania groźnej sytuacjiGostyń. Prawdopodobnie nieuwaga doprowadziła do powstania groźnej sytuacji fot. Agata Fajczyk

Na szczęście na zadymieniu i niewielkim podtruciu dymem zakończył się sobotni (8 czerwca) pożar, około godz. 23.20 na ulicy Górnej w Gostyniu. Na miejscu interweniowały straż, pogotowie i policja. Pożar wybuchł w jednym z tamtejszych bloków mieszkalnych na parterze.

– Wewnątrz mieszkania znajdowały się dwie osoby. Jedna z nich poszkodowana, zatruta dymem, ponadto pod wpływem alkoholu została zabrana do szpitala – relacjonuje aspirant sztabowy Monika Curyk, zastępca rzecznika prasowego Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu.

Przyczyną pojawienia się dymu było pozostawienie przez 66-letnią kobietę jedzenia na gazie. Jej 44-letnie partner nie ucierpiał w zdarzeniu. Mężczyzną zajęła się rodzina. Ponadto sytuację pary ma kontrolować miejscowy dzielnicowy oraz ośrodek pomocy społecznej.

Czytaj również: o złodzieju paneli, ktory buszował na farmie

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Górna
3 miesiące temu 1
Już widzę to zainteresowanie.. będzie jak było picie w biały dzien, syf pod blokiem i menelestwo
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji