Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK
R E K L A M A

Kolejna edycja amatorskich zawodówPatronat

› Kultura i Rozrywka 11 miesięcy temu    17.07.2017
Anna Twardowska
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
Wpław przez CichowoWpław przez Cichowo fot. A. Twardowska

26 zawodników wzięło udział w ósmej edycji Amatorskich Zawodów Pływackich, które w Cichowie (15 lipca), po raz kolejny zorganizowali gmina Krzywiń i drużyna WOPR z Gostynia. Jak przekonywał koordynator Artur Nowak – obawiano się wyłącznie o pogodę, chociaż akurat na nią nikt wpływu nie miał. 

R E K L A M A

Zawodnicy mieli do pokonania jedną pętlę o długości 1 500 metrów. - Wyścig został zorganizowany po raz ósmy, więc cieszy się powodzeniem. Z roku na rok tych uczestników przybywa. Miejsce, myślę, że jest przede wszystkim ciekawe, nie tylko zbiornik, ale przy okazji Soplicowo, które też przyciąga turystów. Jest to okazja, żeby w sposób aktywny spędzić przynajmniej jeden dzień w czasie urlopu, czy wakacji i to jest taka dobra propozycja dla tych, którzy lubią pływać, lubią akweny wodne, jeziora – przekonywał burmistrz gminy Krzywiń, Jacek Nowak.

Zawody w kategorii mężczyzn wygrał Tomasz Lutkowski, najlepszą z kobiet była Monika Jadczak. Ta druga, była jednocześnie najmłodszą uczestniczką zawodów. - Pływam od około ośmiu lat. (...) Chciałam pierwszy raz spróbować, jak pływa się na wodach otwartych – wyjaśniała tuż po dekoracji. Dodała, że na zawody w Cichowie dotarła pierwszy raz i nie spodziewała się zwycięstwa.

Wyniki oraz więcej o imprezie w jutrzejszym wydaniu Życia Gostynia. 

Wybieramy Dobre Smaki Powiatu - kliknij i przeczytaj.

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ pływak
  11 miesięcy temu ocena: 50%  1
  Najważniejsze że nad bezpieczeństwem czuwał "GURU" Gostyńskich ratowników "SUPER BOHATER" Artur N.-:)
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  R E K L A M A