Komplet Kani. Remis Krobianki

Komplet Kani. Remis Krobianki  - Zdjęcie główne

Takie weekendy w wykonaniu zespołów młodzieżowych w lidze wojewódzkiej chcielibyśmy jak najczęściej. Trampkarze i juniorzy młodsi Kani odnieśli pewne zwycięstwa. Jeden punkt na własnym boisku zdobyła Krobianka.

Zespoły Kani występujące w lidze wojewódzkiej zagrały tym razem na wyjeździe. Juniorzy młodsi Grzegorza Wosiaka pojechali do Słupcy i po raz drugi pokonali w tym sezonie SKP. Kania wygrała 0 : 4. - Rozegraliśmy dobry mecz. Już w pierwszej minucie, po rzucie rożnym, objęliśmy prowadzenie. Pierwsza połowa toczyła się w szybkim tempie. Kibice oglądali dużo ładnych akcji i i sporo walki w środkowej strefie boiska. Brakowało tylko goli. Na początku drugiej połowy byliśmy trochę wycofani i pozwoliliśmy rozgrywać piłkę gospodarzom. Staraliśmy się przerywać ataki SKP i przechodzić do ofensywy - powiedział trener juniorów młodszych Kani Grzegorz Wosiak.
Pierwszą wygraną z zespołem trampkarzy odniósł Krzysztof Michalski, który przejął zespół po Marcinie Nowaku. Kania wygrała z UKS Śrem 1 : 5. - Zaprezentowaliśmy się dobrze w tym spotkaniu. Chłopacy zagrali z zaangażowaniem, tak jak w drugiej połowie meczu z Wartą Poznań. Pierwsze dziesięć minut były nerwowe w naszym wykonaniu. Poźniej było już lepiej i bramki były tylko kwestią czasu. Zdobyliśmy kilka goli i wkradło się rozprężenie. Skorzystali z tego gospodarze, którzy pokonali naszego bramkarza. Odnieśliśmy wysokie, pewne zwycięstwo - podsumował występ swojego zespołu Krzysztof Michalski. Remis 1 : 1 z Wartą Śrem zanotowała Krobianka na własnym boisku. Goście objęli prowadzenie w ostatniej minucie pierwszej połowy.
Do wyrównania doprowadził Aleksander Woźniak. - Liczyliśmy na wygraną, ale nie udało się zdobyć trzech punktów. Mieliśmy sytuacje, ale miał też je przeciwnik. Kontuzjowani są Knapp i Żelichowski. To ważni nasi zawodnicy i ich brak odbija się na naszej dyspozycji - powiedział trener juniorów Krobianki Sławomir Gembiak.

Liga wojewódzka A1 junior
Krobianka Krobia – Warta Śrem 1 : 1
Bramka dla Krobianki: Aleksander Woźniak

Liga wojewódzka B1 junior młodszy
SKP Słupca – Kania Gostyń 0 : 4
Bramki dla Kani: Mateusz Nowaczyk, Filip Szkudlarek, Michał Wojtkowiak, Norbert Jankowski