Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fines
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Koncert na zakończenie karnawału

› Kultura i Rozrywka ponad rok temu    13.02.2018
Izabela Skorzybót
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Pępowo. Koncert karnawałowyPępowo. Koncert karnawałowy fot. GOK Pępowo

Gminny Ośrodek Kultury w Pępowie zorganizował Koncert Karnawałowy.

Dla publiczności wystąpiła Orkiestra Dęta Miasta i Gminy Gostyń i mażoretki BIG BANG.

Leszek Żelazny, dyrektor GOK przedstawił gości. Orkiestra Dęta Miasta i Gminy Gostyń istnieje od 1928 roku. Dyrygentem jest Piotr Kaczor. W skład zespołu wchodzi około 50 osób. W skład orkiestry wchodzą: flety, klarnety, trąbki, saksofony, tuby, puzony i instrumenty perkusyjne. Gości zabawiał konferansjer, grający na tubie Sławomir Czesiak. Koncert orkiestry umilał pokaz mażoretek, które dotąd zdobyły już tytuły Mistrzyń Polski oraz Świata.

Koncert rozpoczął się o marszem ,,The Washington Post” J. Ph. Sousa. Następnie muzycy przeprowadzili publiczność przez kraje obu Ameryk, zabierając słuchaczy do Meksyku, Brazylii, Kanady i grając najpopularniejsze melodie z tych rejonów.

Finał koncertu miał zamknąć soundtrack z ,,Króla Lwa”. Jednak, gdy publiczność poprosiła o bis, orkiestra zaprezentowała cykl utworów Whitney Houston, której w niedzielę przypadała szósta rocznica śmierci. Orkiestra zaprezentowała bogaty i ambitny repertuar, którym oczarowała pępowską publiczność. Wszyscy członkowie zespołu wraz z mażoretkami otrzymali słodki upominek ufundowany przez GOK.
 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Mama
  ponad rok temu 1
  Fajnie by było gdyby na tych zdjęciach można było oglądać z bliska członków ORKIESTRY, a nie mażoretki.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji