Korona bez punktów. Gospodarze nie wykorzystali karnego

Korona bez punktów. Gospodarze nie wykorzystali karnego - Zdjęcie główne

Zawiedzeni wychodzili ze spotkania przy ulicy Dworcowej w Piaskach kibice miejscowej Korony. W sobotnie popołudnie piłkarze zespołu Piotra Łuczaka nie zdołali strzelić bramki i przegrali z Gromem Plewiska 0 : 1.

Goście wygrali po strzale Bartosza Dylewskiego w 19. minucie. Korona miała kilka okazji do zdobycia gola w tym meczu. W 15. minucie sędzia podyktował rzut karny za zagranie ręką zawodnika gości. Robert Norkiewicz nie zamienił jednak "jedenastki" na bramkę. Bliski pokonania golkipera drużyny przyjezdnej był Paweł Wasielewski. Piłka po jego uderzeniu trafiła w poprzeczkę. - Pierwsze minuty należały do gości, jednak z czasem my mieliśmy więcej z gry. Zabrakło nam dzisiaj trochę szczęścia i nie zdobyliśmy bramki wyrównującej - powiedział po meczu trener Korony Piaski Piotr Łuczak. Po 11. kolejce w lidze międzyokręgowej Korona Piaski zajmuje z dorobkiem czternastu punktów jedenaste miejsce w tabeli.

Korona Piaski – Grom Plewiska 0 : 1 (0 : 1)
0 : 1 – (19’)
Dziubałka – Wyrzykiewicz, Gendera, Wojtyczka, Frąckowiak, Berchert (89’ Frankiewicz), T. Szymczak, H. Szymczak, Wasielewski, Fabich, Norkiewicz (72’ A. Danielczak)