Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Korona ma nowego trenera. Lew ma już następcę?

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 3 miesiące temu    18.12.2019
Sławomir Hajduk
komentarzy 14 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. archiwum

Michał Roszak będzie prowadził seniorów Korony Piaski. Przez ostatnie dwa i pół roku nowy trener zespołu z Piasków związany był z Agro-Tom Lwem Pogorzela.

Po rundzie jesiennej z prowadzenia Korony Piaski zrezygnował Grzegorz Posikata. Zdobywca Totolotek Pucharu Polski strefy leszczyńskiej długo bez trenera nie pozostawał. W sobotę Michał Roszak uzgodnił warunki współpracy z prezesem Korony Grzegorzem Ludwiczakiem. - Umowy jeszcze nie podpisaliśmy, ale warunki współpracy zostały ustalone. Po odejściu Grzegorza Posikaty szukałem trenera z doświadczeniem z naszej okolicy. Michał Roszak spełnia te warunki. Chciałbym, aby nasza drużyna zaszła jak najdalej w pucharze. Te rozgrywki zawsze sobie ceniłem - powiedział prezes Korony Piaski. Przez ostatnie dwa i pół roku Michał Roszak prowadził z powodzeniem Lwa Pogorzela. Z tą drużyna uzyskał dwa awanse. Po rundzie jesiennej Agro-Tom Lew z 19 punktami zajmuje 12 miejsce w tabeli drugiej grupy piątej ligi. Michał Roszak decyzję, o tym że opuści zespół z Pogorzeli, podjął po meczu z Wiarą Lecha Poznań. - Początek jesienni był obiecujący. Z czasem na treningach było coraz mniej osób. Na wyjazdy jeździliśmy w bardzo okrojonym składzie. Nie wszyscy zawodnicy podchodzili rzetelnie do tego, do czego się zobowiązali. Przed spotkaniem z Wiarą Lecha doszło do przekroczenia kolejnej granicy. Musieliśmy mocno kombinować, żeby pojechać do Poznania. Uznałem wtedy, że moja misja w Pogorzeli dobiegła końca. To, co mogłem zrobić, zrobiłem. Na pewno czas spędzony w Pogorzeli będę wspominał bardzo miło. Wspólnie przez te dwa i pół roku zrobiliśmy dwa awanse, co jest dużym osiągnięciem. Chciałbym bardzo podziękować przede wszystkim kibicom, którzy tak licznie przychodzili na mecze Lwa. - uzasadnił swoją decyzję były trener Agro-Tom Lwa Pogorzela. Michał Roszak ustalił z prezesem, że poprowadzi do końca rundy zespół z Pogorzeli. Prezes Agro-Tom Lwa liczył, że trener zmieni swoją decyzję, jednak tak się nie stało. W rundzie wiosennej zobaczymy Michała Roszaka na ławce Korony Piaski. - Rozumiem decyzję Michała Roszaka, który profesjonalnie podchodził do swoich obowiązków. Zawsze mogliśmy na niego liczyć. Dobrze się z nim współpracowało. Nasze drogi w tej chwili się rozeszły. Chcę podziękować trenerowi, za to co wspólnie osiągnęliśmy. Pod jego wodzą zespół odniósł historyczny sukces awansując do piątej ligi. Życzę mu dalszych sukcesów. Nazwisko nowego trenera poznamy jeszcze przed świętami. Warunki współpracy zostały już ustalone - powiedział prezes Agro-Tom Lwa Pogorzela Wojciech Zygner. 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (14)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ kibic
3 miesiące temu ocena: 0%  14
gratulacje dla trenera dobre rzemiosło piłkarskie wiele cierpliwosci no i nie ma sie co dziwic na pewno czas który spędził w naszym klubie może uznać za udany wiele zrobił dobrego ,druga kwestia niestety bardziej przykra to kilku zawodników którzy po prostu olali klub i swoich kolegów z drużyny jestem pewny że prezes wyciągnie wnioski i wiosna będzie bardziej udana.pozdrawiam trenera jak i zawodników którzy nie zawiedli w tym sezonie
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kibic
3 miesiące temu ocena: 100%  13
jakby klub wywiązywał się ze swoich obietnic to wszystko wyglądałoby inaczej. To nie zawodnicy olali klub, tylko klub olał zawodników.
~ Kibolek
3 miesiące temu ocena: 100%  12
Prezesik obiecywał chłopakom góry A było go stać tylko na chlanie po meczu A co do trenera to bardzo dobry trener i nie wiem czemu on tam się męczył w Pogorzeli
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kibix
3 miesiące temu ocena: 100%  11
chyba już w trakcie meczu % wleciały
~ Kibic
3 miesiące temu ocena: 83%  10
No i balonik odleciał w Pogorzeli...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Korona
3 miesiące temu ocena: 71%  9
LEW przez ostatnie dwa lata był w powolnym rozkładzie. Zawodnicy którzy grają tu tylko dla pieniędzy. Atmosfera w szatni grobowa. Trener, który najpierw na łopatki rozłożył Dąbroczanke, teraz to samo zrobił w Pogorzeli. Szkoda Korony.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kibic
3 miesiące temu ocena: 33%  8
Co ma trener zrobić jak na treningu każdy mówi że będzie a gdy jest dzień meczowy nagle "piłkarzyki" mają jakieś pilne sprawy ?
~ Do Kibic
3 miesiące temu ocena: 75%  7
Przede wszystkim trenera, który z zawodnikami ma taki kontakt, że w dniu meczowym nie wie kogo będzie miał w składzie.
~ Kibic
3 miesiące temu ocena: 50%  6
To że ludzie którzy tam graja nie jeździli na mecze/treningi to wina trenera?
~ Kibic
3 miesiące temu ocena: 81%  5
'' Nie wszyscy zawodnicy podchodzili rzetelnie do tego, do czego się zobowiązali'' Dobry żart gdyby Pan Prezes się zobowiązał do tego co mówił to zawodnicy i DRUŻYNA by się trzymała
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kibix
3 miesiące temu ocena: 100%  4
Sama prawda, wszystko wina Prezesa, a nie zawodników
~ Nn
3 miesiące temu ocena: 89%  3
Bardzo dobra decyzja Pana prezesa.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jakub
3 miesiące temu ocena: 92%  2
Boże zmiłuj się nad Koroną
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kibic
3 miesiące temu ocena: 56%  1
Zdobycie najlepszego trenera w okolicy to zły ruch ?