Korona przywiozła trzy punkty

Korona przywiozła trzy punkty - Zdjęcie główne

W dobrym humorze wrócili z Śmigla piłkarze Korony Piaski. W pierwszej kolejce Ligi Międzyokręgowej gr 2 zespół z Piasków pokonał Pogoń 1 : 3.

Drużyna Piotra Łuczaka objęła prowadzenie w 40. minucie. W polu karnym gospodarzy sfaulowany został Tobiasz Szymczak i Robert Norkiewicz wykorzystał rzut karny. Minutę później goście zdobyli kolejną bramkę. Piłkę w siatce Pogoni Śmigiel umieścił Hubert Szymczak. Kwadrans przed zakończeniem spotkania gospodarze "złapali kontakt" z Koroną, jednak spadkowicz z czwartej ligi nie pozwolił sobie odebrać kompletu punktów. W 87. minucie Mikołaj Frankiewicz ustalił wynik spotkania na 1 : 3 dla Korony Piaski. Cieszymy się z wygranej. Trzy punkty na początku sezonu są bardzo ważne - skomentował po meczu trener Korony Piaski Piotr Łuczak.

Pogoń Śmigiel – Korona Piaski 1 : 3 (0 : 2)
0 : 1 – Robert Norkiewicz – z rzutu karnego (40')
0 : 2 – Hubert Szymczak (41')
1 : 2 – z rzutu karnego (75')
1 : 3 – Mikołaj Frankiewicz (87')
Korona: Dziubałka – Wyrzykiewicz, Gendera, Wojtyczka, Danielczak, H. Szymczak (90' Talaga), Berchert, T. Szymczak, Fabich, Norkiewicz, Wasielewski (78' Frankiewicz)