Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fines
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola
R E K L A M A

Kosze są potrzebne, ale częściej powinny być sprzątane

› Społeczeństwo ponad rok temu    26.04.2017
Agata Fajczyk
komentarzy 3 ocen 1 / 100%
A A A
Gostyń. Strefa Gospodarcza - przepełnione koszeGostyń. Strefa Gospodarcza - przepełnione kosze fot. A. Fajczyk

Kilka tygodni temu przy drodze gminnej, która przebiega przez Strefę Gospodarczą w Czachorowie, pojawiły się kosze na śmieci. Okazało się, że były bardzo potrzebne, przynajmniej odpady zniknęły z pola. Z kubłów korzystają kierowcy samochodów ciężarowych, którzy parkują przy drodze swoje auta i często w nich odpoczywają.

R E K L A M A

Otrzymaliśmy sygnał od mieszkańców Czachorowa, że pojemniki są jednak zbyt rzadko opróżniane. Często pojawia się taki widok, że reklamówki ze śmieciami, stawiane są obok przepełnionego odpadami kosza. Co na to kierownictwo Zakładu Gospodarki Komunalnej w Gostyniu, który jest odpowiedzialny za opróżnianie koszy?

– Nasi pracownicy powinni tam być co 2, 3 dni. Ale będziemy teraz jeździć na Strefę Gospodarczą codziennie. Zdaję sobie sprawę, że jeśli jakiś kierowca TIR-a tam podjedzie, to jest w stanie zapełnić ten jeden kosz dość szybko, od razu. Ale dotąd nie mieliśmy żadnych sygnałów, że kosze są przepełnione – wyjaśnia Marcin Krawiec, kierownik ZGKiM w Gostyniu.

ZOBACZ, jak wygląda nowa siłwonia w Pępowie

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (3)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ ewa
  ponad rok temu ocena: 0%  3
  a moze ktoś wie czy jakaś nowa firma powstanie na strefie szanowna redakcjo może jakis artykuł na ten temat ,chyba w magistracie jest ktoś za inwestycje odpowiedzialny czas już by coś nowego powstało
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ ,
  ponad rok temu ocena: 100%  2
  W Gostyniu brakuje ludzi do pracy a nie firm. 1000 Ukraińców mówi samo za siebie.
  ~ BM
  ponad rok temu ocena: 100%  1
  Tam powinien być jeden duży kontener ustawiony a nie takie małe kosze na tyle tirów co tam się przewala , powinny być również jakieś sanitariaty postawione bo ile razy widzę jak kierowcy z tirów albo sikają albo srają tam na te hołdy piachu które tam są po budowach różnych hali . Oczywiście nie wszyscy tak robią bo ci co akurat mają załadunek mogą skorzystać z ubikacji w jakiejś firmie ale jak akurat mają przestój i nie są ładowani to korzystają z uroków natury bo brakuje tam i porządnego kontenera na śmieci i jakiś sanitariatów , to strefa gospodarcza w innych miastach mają takie dla kierowców jak np na trasach szybkiego ruchu .
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  R E K L A M A
  R E K L A M A