Krobianka umacnia się na czwartym miejscu

Krobianka umacnia się na czwartym miejscu - Zdjęcie główne

Wysokie zwycięstwo w 20. serii spotkań leszczyńskiej klasy okręgowej odniosła Krobianka Krobia. Na własnym boisku pokonała Heliosa Czempiń 4 : 0. Trzy punkty pozwoliły zespołowi z Krobi umocnić się na czwartym miejscu w tabeli.

Dwa gole w niedzielnym pojedynku zdobył Jędrzej Urbański. Napastnik Krobianki wykorzystał dogrania od Eryka Morysona, który zresztą też wpisał się na listę strzelców w tym pojedynku. Wynik w 57. minucie ustalił ładnym strzałem Dariusz Naskręt. - Cieszy mnie postawa zespołu w drugiej połowie. Zagraliśmy dzisiaj skutecznie. Już tydzień wcześniej z Wisłą pokazaliśmy, że potrafimy grać w piłkę - stwierdził trener Krobianki Krobia.

Krobianka Krobia - Helios Czempiń 4 : 0 (1 : 0)

1 : 0 - Jędrzej Urbański (45')

2 : 0 - Jędrzej Urbański (53')

3 : 0 - Eryk Moryson (54')

4 : 0 - Dariusz Naskręt (57')

Krobianka: Wabiński - P. Sarbinowski, Mikołajczak, M. Naskręt, Sz. Tomczak (83' Wiśniewicz), R. Sarbinowski, D. Naskręt, E. Moryson (75' Weinert, 84' Gembiak), P. Moryson, Urbański, Wasielewski (66' Adamiak)