Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK
R E K L A M A

Ludzkie historie z udziałem ziół. Kobieta-anioł. Zniknęła bez śladu…

› Zdrowie i uroda 9 miesięcy temu    1.01.2018
Izabela Skorzybót
komentarzy 8 ocen 0 / 0%
A A A
Pępowo. Historie o ziołachPępowo. Historie o ziołach fot. I. Skorzybót (archiwum)

Jednego popołudnia przyszła do mnie klientka ze swoimi problemami zdrowotnymi.

R E K L A M A

Zaczęłyśmy rozmawiać na ten temat i opowiedziała mi niezwykłą historię, z której pobrała solidną lekcję. Działo się to kilka lat temu. Dobry znajomy klientki bardzo cierpiał z powodu bólów kręgosłupa, które wykręcały jego ciało na wszelkie strony do tego stopnia, że nie mógł się swobodnie poruszać. Brał leki, ale nie pomagały. Nastał jednak dzień, który całkowicie zmienił jego życie.

Podczas swojej codziennej pracy handlowca, obok jego stoiska przechodziła starsza kobieta, która, jak się okazało, w sposób szczególny zwróciła uwagę na jego postawę. Podeszła do niego i powiedziała, że powinien pić zioła, a zwłaszcza przytulię. Tłumaczyła, że ta niepozorna roślina wiele potrafi. Zobrazowała ją następująco: jak sama nazwa wskazuje, roślina przytula wszystko, czego dotknie w rzeczywistym środowisku, ale również substancje czynne w niej zawarte otulają kręgi kręgosłupa, przez co wzmacniają i pobudzają krążenie. Handlowiec nie dowierzał i odparł, że próbował już wielu sposobów na wyleczenie, ale nic mu dotąd nie pomogło, więc dlaczego jedno słabiutkie zioło miałoby zmienić jego stan.

Starsza kobieta powiedziała, że ma zapisać na kartce nazwę tego zioła i pić je 2 razy dziennie po jednej łyżeczce. Od niechcenia zapisał on nazwę i dla świętego spokoju, głównie sumienia, postanowił zastosować się do tego zalecenia. Pił 2 szklanki naparu dziennie przez osiem miesięcy. Po tym czasie ból ustąpił. Mężczyzna mógł bez problemu wyprostować kręgosłup i normalnie funkcjonować.

Do dzisiaj człowiek ten pije przytulię i poszukuje kobiety, która dała mu dobrą radę, ponieważ chciałby zwyczajnie podziękować i ucałować jej w rękę. Szczęściem mężczyzny było spotkanie kobiety-anioła, która zmieniła jego nastawienie do ziół, ale też do życia, gdyż teraz cieszy się każdego dnia swoją sprawnością fizyczną. Dla mnie radością jest słuchać takich historii i przekazać je dalej, żeby służyły innym za przykład.

Historie opowiada Izabela Grzesiak ze sklepu zielarskiego w Pępowie, irydolog, fitoterapeuta.
 

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (8)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)
~ Kalina
4 miesiące temu 8
Na co pomagają te zioła- https://herblive.com/jak-zamow... ? Czy mielicie z nimi do czynienia?
~ yoker
9 miesięcy temu 7
Babka zielarka , będzie grać w nowym sezonie serialu Ranczo
~ Nie zielarka
9 miesięcy temu 6
Zastosowanie lecznicze rośliny przytulii Piasek w moczu i kamienie nerkowe, zwiększa ilość wydalanego moczu Pomaga usunąć nadmiar wody z organizmu Epilepsja i inne zaburzenia nerwicowe Zatrzymuje krwawienie z nosa i krwawienie wewnętrzne Choroby skórne, owrzodzenia, oparzenia Zmiękcza i wygładza skórę Nieżyt żołądka i jelit Poprawiają trawienie białek Stan zapalny gardła Biegunka Niedoczynność enzymatyczna trzustki Wzmacnia ściany naczyń krwionośnych.
~ Nie zielarka
9 miesięcy temu ocena: 0%  5
Przytulia wspomaga leczenie stanów zapalnych układu moczowego. Działa moczopędnie, przez co reguluje gospodarkę wodną organizmu, przyczyniając się do eliminacji obrzęków oraz cellulitu wynikającego z nadmiernego gromadzenia płynów w organizmie. Zdecydowanie najbardziej znane zastosowanie tej rośliny to pomoc w schorzeniach układów krwionośnego oraz limfatycznego. Przytulia oczyszcza krew oraz układ chłonny, ale przede wszystkim poprawia krążenie krwi, przez co przeciwdziała groźnej zakrzepicy. Dodatkowo, zioło wspomaga leczenie żylaków, prostaty, hemoroidów, a także miażdżycy. To niewątpliwy dar dla limfy i krwi.
~ Hej
9 miesięcy temu ocena: 100%  4
Jeszcze jedna okazja do promowania szamanizmu! Stąd rosną w siłę wszystkie ruchy antyszczepionkowe, antyumysłowe, wlewy z witamin, chelatacje, cuda na kiju. Ludzie, jeszcze wróżki tu brakuje, badania kropli żywej krwi i leczenia autyzmu dietami i odkwaszaniem. Nie promujcie nienaukowych metod leczenia. Kobieta mu powiedziała i go wyleczyła. Cuda, panie, cuda!
R E K L A M A
~ Ola
9 miesięcy temu ocena: 100%  3
Wstydźcie sie zawistni ludzie
~ Maria
9 miesięcy temu 2
Popieram poprzedni komentarz. Medycyna naturalna bardzo sie rozwija ale zabierzcie ta panią . Bardzo dużo wiedzy jej brakuje.
~ 2018
9 miesięcy temu ocena: 100%  1
Dajcie już spokój i weźcie mi ta pania prosze a jeśli chcecie promować zielarstwo-co popieram- to dajcie kogoś kto sie zna na ziołach;) Szcześcia życze:)
R E K L A M A