Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Mamuśkowe pogotowie ratunkowe

› Kultura i Rozrywka ponad rok temu    17.06.2018
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Grupa Mamuśki zaprosiła na przedstawienieGrupa Mamuśki zaprosiła na przedstawienie fot. A. Twardowska

Grupa Mamuśki, działająca przy pogorzelskim przedszkolu, wystawiła dziś bajkę na scenie ośrodka kultury. Na żywo i z emocjami, które pojawiły się już przy powitaniu. W szczególności witano dzieci, bo to dla nich była skierowana bajka, ale i wielu dorosłych skorzystało z zaproszenia.

 

Impreza szczególna, bo dochód z symbolicznych „biletów” i z przygotowanej przez rodziców kawiarenki, przeznaczony będzie na potrzeby Towarzystwa Osób Niepełnosprawnych z Pogorzeli. Na widowni pojawiły się jego przedstawicielki ze swoimi dziećmi. - Dla tych, którzy są z nami po raz pierwszy chciałabym powiedzieć, że Mamuśki istnieją już około 10 lat i zawsze są tam, gdzie są potrzebne. To takie pogotowie ratunkowe – mówiła równie wzruszona, jak szczęśliwa Ewa Fiłyk, dyrektor przedszkola.

Przypomniała, że członkowie TON, dla których trwała zbiórka, to nie tylko osoby z Pogorzeli, ale także Borku, Kobylina i Pępowa. - W imieniu zarządu i członków towarzystwa serdecznie dziękujemy, z całego serca za każdą złotówkę – powiedziała Żaneta Wołodźko, mama niepełnosprawnego Eryka. Gdy tylko na scenie pojawiły się aktorki, twarze widzów rozpromieniały w uśmiechu. Historia przedstawiała losy wyjątkowego kota.

Zobacz, jak bawiły się przedszkolaki na festiwalu tańca w Pogorzeli.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!