Miły akcent na zakończenie słabej rundy

Miły akcent na zakończenie słabej rundy - Zdjęcie główne

Dziewiętnaście punktów zdobyła w rundzie jesiennej Wisła Borek Wielkopolski. To wynik poniżej oczekiwań sympatyków drużyny z Borku Wielkopolskiego. W ostatnim pojedynku pierwszej rundy Wisła pokonała na własnym boisku Sokół Kaszczor 2 : 1.

Od 15. minuty prowadzili goście. - Bramka kuriozum. Mateusz próbował złapać piłkę, jednak poślizgnął się i z prezentu skorzystał przeciwnik - relacjonuje trener Wisły Tomasz Gawroński. W 60. minucie Szymon Andrzejczak doprowadził do wyrównania, a cztery minuty później, po kolejnym stałym fragmencie gry, zwycięstwo gospodarzom zapewnił Cezary Tomczak.

Wisła Borek Wlkp. - Sokół Kaszczor 2 : 1 (0 : 1)

0 : 1 - Dawid Skorupiński (15')

1 : 1 - Szymon Andrzejczak (60')

2 : 1 - Cezary Tomczak (64')

Wisła Borek Wlkp.: Osiewicz - B. Gościniak (73' Dopierała),Janowski, Sz. Andrzejczak, P. Gościniak, Baran, J. Andrzejczak (58' N. Konieczny), Przybył (46' Pelczyk), K. Konieczny, Łukaszewski (58' Gawroński), Tomczak