Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola
R E K L A M A

Misiowy dzień w przedszkolu

› Kultura i Rozrywka 5 miesięcy temu    5.12.2018
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Raj Psotników

Tego dnia mogą przychodzić do przedszkola ze swoimi ulubionymi maskotkami. Tak było i w tym roku. Pojawiły się malutkie pluszaczki, które mieściły się w jednej ręce dziecka, ale również i olbrzymie misie, które dziecko samo nie dałoby rady wnieść do przedszkola. W takich przypadkach na pomoc zawsze spieszyli niezastąpieni rodzice.

 

26 listopada wszystkie dzieci z Przedszkola Samorządowego „Raj Psotników” w Pogorzeli uroczyście obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia.

R E K L A M A

W każdej sali przedszkolnej pojawiły się wystawy z przyniesionych maskotek
i misiowe zabawy przez cały dzień. O umówionej wcześniej godzinie przedszkolacy zebrali się w jednej sali, żeby jeszcze lepiej, wszyscy razem, obchodzić ten wyjątkowo pluszowy dzień. Ciocie – bo tak nazywane są tutaj panie z przedszkola – Lucyna Henzel i Martyna Szych przygotowały dla dzieci teatrzyk, którego głównym bohaterem był lubiany przez dzieci wielbiciel miodu – „miś o małym rozumku, ale wielkim sercu” – Kubuś Puchatek. Później dzieci mogły sprawdzić się w zagadkach o różnych misiach z bajek. Wiedza dzieci była naprawdę imponująca! Następnie tańce, ćwiczenia i misiowe prace plastyczne.

Pluszowe zabawki, w szczególności misie są ważnym elementem dzieciństwa każdego dziecka. Dziecko może się do takiej zabawki przytulić, a nawet zmierzyć ze wszystkich sekretów. Z pewnością dzisiejszy dzień zostanie
w pamięci dzieci na dłużej, bo z wielkim uśmiechem opuszczały mury przedszkola, a temat „misia” nie znikał z ich ust jeszcze długo po zakończeniu oficjalnej części dnia.

Czytaj także: Czy cena chleba wzrośnie?

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  Cisza wyborcza. Możliwość komentowania została wstrzymana.
  R E K L A M A
  R E K L A M A