Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola do czerwca
R E K L A M A

Najpierw w płot, potem w dom. BMW wypadło z drogi

› Aktualności 9 miesięcy temu    12.01.2018
Izabela Skorzybót
komentarzy 3 ocen 1 / 100%
A A A

Czwartek nie należał do udanych dni dla młodych kierowców.

R E K L A M A

Najpierw w Pępowie 19 – latek stracił panowanie nad BMW i na zakręcie drogi uderzył w inne auto. Drugie zdarzenie miało miejsce w nocy w Starym Gostyniu. BMW kierował 24 – latek.

– Na prostym odcinku drogi kierowca także nie dostosował prędkości do warunków drogowych. Stracił panowanie nad pojazdem i uderzył najpierw w ogrodzenie posesji, później w budynek mieszkalny – informuje Sebastian Myszkiewicz, oficer prasowy KPP w Gostyniu.

Policjanci wykonując czynności poddali mężczyznę badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Okazało się, że mieszkaniec powiatu kościańskiego był nietrzeźwy, miał blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie. Policjanci na miejscu zatrzymali mu prawo jazdy i dowód rejestracyjny. Za swoje postępowanie kierowca odpowie przed sądem. Jedno jest pewne - koszty jego brawury, to kilka tysięcy złotych.

R E K L A M A
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (4)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)
~ Oburzony
9 miesięcy temu 4
19 latek i bmw, gówniarzom się w głowach po przewracało, na początek dać im Tico i nie było by wypadków. A później że opinia o bmw jest jaka jest... Brak słów, jak widzę tych wszystkich 18/19 latków w e36 1.6 lub e39 za 3tys bo na nic lepszego i zadbanego ich nie stać to szkoda słów. Musi być szpan i popisówa złomem z emblematem bmw bo inaczej stanu tych aut nie da się nazwać a zaś że wypadki. Jakby zapłacili 15 tys za jakieś ładne e39 bądź e46 to jeździli by jak z jajkiem :))
~ jo
9 miesięcy temu ocena: 100%  3
Bo kirować to trza umić :)
~ Ilona
9 miesięcy temu ocena: 60%  2
Co to za jełopy jeżdżą tymi BMW?
~ oskar
9 miesięcy temu ocena: 50%  1
Bardzo Młode Wsioki hehehe
R E K L A M A