Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK
R E K L A M A

To jest jakaś paranoja

› Społeczeństwo 9 miesięcy temu    11.01.2018
Izabela Skorzybót
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Siedlec. Kłopoty z oświetleniemSiedlec. Kłopoty z oświetleniem fot. I. Skorzybót

Mieszkańcy Siedlca często narzekają na kłopoty z oświetleniem ulicznym.

R E K L A M A

 

Ostatnio bardzo często zdarza się tam, że oświetlenie uliczne nie działa.

 

– Było już ileś razy, 5 czy 7, naprawiane. Jest to robione „na sztukę”, bo jeśli oświetlenie powinno działać po zmroku, a świeci w dzień, to jest jakaś paranoja. Przez całe święta Bożego Narodzenia nie świeciło w ogóle. Myślę, że służby odpowiedzialne powinny po prostu to naprawić, a nie bawić się tym i denerwować mieszkańców – mówił radny Mirosław Stachowiak. Wójt wyjaśniał, że służby energetyczne pracowały przez cały dzień w Siedlcu i sprawdzały, gdzie dochodzi do spięcia.

 

- Przyszło trochę wiatru i znowu nie ma prądu. Jechałem w sobotę – świeciło, a w niedzielę, w Wigilię przestało. Prawdziwe święta przy choince. W okresie świąt nikt naprawiać nie przyjedzie, a poza tym za każdy taki wyjazd kasują pieniądze – mówił.

Radny Mirosław Stachowiak zauważył, że nie każdy mieszkaniec przyjmuje wytłumaczenie o nastrojowym spędzaniu świąt. Wójt przyznał, że chciał żartobliwie podejść do tej sprawy.

– Mieliśmy kiedyś dostęp do skrzynek. Nasz pracownik podjechał, wkręcił bezpiecznik i świeciło. Teraz zablokowali dostęp. Jest monopol Enei, z którym my, jako samorządowcy kilka lat temu podjęliśmy walkę, ale niestety nikt nam nie pomógł. Na słupy Enea nie wpuści. Monopol zwyciężył – mówił Stanisław Krysicki. Wójt obiecał, że porozmawia z odpowiednią osobą w spółce Enea, aby oświetlenie w Siedlcu naprawiono.

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)
R E K L A M A